Diziler ne zaman başlayacak? Kanal D, Atv, Star Tv, Show Tv, TRT1 kanallarında dizilerin yeni bölümleri ne zaman başlayacak?

Salgın nedeniyle çekimlerine ara vermek mecburiyetinde kalan binlerce dizinin sıkı takipçileri özellikle takip ettikleri yapımların yayın günlerinde "Diziler ne zaman başlayacak, yeni bölümleri hangi tarihte yayınlanır?" gibi birçok soruya internet aracılığı ile yanıt arıyor. Show Tv, Atv, Kanal D, Star Tv ve TRT1 ekranlarının dizi sever takipçileri konuya dair detayları araştırırken öte yandan dizilerin yapım şirketlerinden de açıklama bekleniyor. Peki, koronavirüs salgını nedeniyle setlerine ara veren diziler ne zaman başlayacak? Dizilerin yeni bölümleri ne zaman yayınlanacak? İşte konuya ilişkin tüm detaylar…

Diziler ne zaman başlayacak? Kanal D, Atv, Star Tv, Show Tv, TRT1 kanallarında dizilerin yeni bölümleri ne zaman başlayacak?
Cumartesi 23.05.2020 13:18
Son Güncelleme: Cumartesi 23.05.2020 13:19
ABONE OL

Her gün izleyenlerini gerek senaryoları gerekse oyuncu kadroları ile ekranlara kilitleyen diziler bir süredir ekranlarda yer alamıyor. Koronavirüs salgını nedeniyle çekimlerine ara veren yapımların sıkı takipçileri ise konuyla ilgili olarak "Dizilerin yeni bölümleri ne zaman yayınlanacak?" gibi sorularına yanıt arıyor. Hal böyle olunca binlerce vatandaşın gözü , Atv, Kanal D, ve gibi kanallardan gelecek olan açıklamaya çevrilmiş durumda; Peki, Diziler ne zaman başlayacak? Dizilerin yeni bölümleri ne zaman yayınlanacak? İşte detaylar…

DİZİLER NE ZAMAN BAŞLAYACAK, YENİ BÖLÜM ÇEKİMLERİ BAŞLADI MI?

Salgın nedeniyle çekimlerine ara veren yapımlar; dizilerin yayın günlerinde aksiyon heyecan veya macera dolu filmler veya yapımların eski bölümlerini izleyenleri ile buluşturuyor.

Peki, diziler ne zaman başlayacak?