Erdemli’de Parke Yol Çalışmaları Devam Ediyor

Erdemli’de Parke Yol Çalışmaları Devam Ediyor
Mersin’in Erdemli Belediyesi, ilçe merkezinde parke yol çalışmalarına devam ediyor.
Erdemli’de yaz aylarının gelmesi ile asfalt yol hizmetlerinin yanı sıra parke yol hizmetinde de çalışmalar hızlandırıldı.
Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, parke yol çalışmalarına çok büyük önem verdiklerini ve bunun vatandaş tarafından takdirle karşılandığını bildiklerini söyledi. Erdemli tarihinin en büyük parke yol atağının kendileri döneminde yapıldığını belirten Tollu, tüm Erdemli halkına, yapılan hizmetlere sahip çıkılması yönünde çağrıda bulundu.
Erdemli’nin birçok yerini uzak yakın demeden parke yol ve kaldırımlarla süslediklerini ifade eden Başkan Tollu, parke yolun daha çağdaş ve sağlam olduğunun altını çizerek, "Planlarımız doğrultusunda her bölgeye parke yol çalışması uygulamaya çalışıyoruz. Göreve başladığımızdan bu yana, üretimini ve döşeme işini kendi bünyemizde yaptığımız ve daha az maliyet sağladığımız parke yol işinde bir hayli mesafe katettik. Bu çalışmalar neticesinde Erdemli yollarına ve kaldırımlarına tarihinin en çok parke taşı ve kaldırımı döşenmiştir. Bu yöndeki çalışmalarımız devam ediyor. Allah’ın izniyle planladığımız hedeflere ulaşacağız" dedi.
BİZE ULAŞIN