Toroslar’da Trafiği Rahatlatacak Yol Çalışması

Toroslar’da Trafiği Rahatlatacak Yol Çalışması
Mersin’in merkez ilçe Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna, trafiği rahatlatacak yeni bir yol çalışmasını daha tamamladıklarını, bu kapsamda Halkkent Mahallesi’ni Arpaçsakarlar Mahallesi’ne bağlayan geçiş bağlantı yolunu asfaltladıklarını bildirdi.
Toroslar Belediyesi, yol yapım ve asfaltlama çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Halkkent Mahallesi’ni Arpaçsakarlar Mahallesi’ne bağlayan geçiş bağlantı yolunda asfaltlama çalışması yapan Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, bu yol için 850 ton asfalt kullandı.
Çalışmaları yerinde inceleyen Toroslar Belediye Başkanı Tuna, trafiği rahatlatacak yeni bir yol çalışmasını daha tamamlayarak, vatandaşın hizmetine sunduklarını söyledi. 11 yılda hayata geçirdikleri yatırım ve hizmetlerle ilçenin Mersin’in en hızlı gelişen yerleşim yerlerinden birisi olduğunu belirten Tuna, “Belediye olarak bu hızlı gelişimin en doğru ve en sürdürülebilir bir şekilde devam etmesi için çalışıyoruz. Asfaltlama çalışmalarımızı da acillik sırasına göre gerçekleştiriyoruz. Asfalt serim ve kaldırım çalışması ekiplerimiz sürükle sahadalar. İlçemizdeki yolların daha güvenli ve sağlıklı hale gelmesi için çalışmalarımıza hız verdik” dedi.
BİZE ULAŞIN