Meski Bayrama Hazır

Mersin Su ve Kanalizasyon İdaresi (MESKİ) Genel Müdürlüğü’nün, Ramazan Bayramı’nda belediyecilik hizmetlerinin aksamaması ve vatandaşların olası şikayetlerine cevap verebilmek için bazı birimlerinin bayramda da mesai yapacağı bildirildi.
MESKİ’den yapılan açıklamada, bayramda meydana gelebilecek su ve kanalizasyon arızalarına karşı nöbetçi ekiplerin hizmet vereceği bildirilirken, arıza halinde vatandaşların 185 veya 444 8 185 numaralı telefonlara her türlü istek, şikayet ve sorunlarını iletebilecekleri belirtildi.
MESKİ Genel Müdürü Turgut Aybak, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, "Ramazan Bayramı’nda ekiplerimiz koordineli bir şekilde çalışarak vatandaşlarımıza en iyi hizmeti sunacaktır. İl sınırlarımız içinde bayram süresince herhangi bir aksaklığa meydan vermemek adına personel planlaması yapılmış, ihtiyaç olması halinde ise takviye personeller belirlenmiştir. Bu vesile ile Mersinli hemşerilerimizin Ramazan Bayramı’nı şimdiden tebrik ediyor, sağlık, mutluluk ve huzur içerisinde, tüm sevdikleri ile birlikte nice bayramlar geçirmelerini diliyorum” dedi.
BİZE ULAŞIN