Mezitli’de Yüzme Kursunun İlk Etabı Sona Erdi

Mezitli’de Yüzme Kursunun İlk Etabı Sona Erdi
Mezitli Belediyesi Eğitim Havuzu’nda 7-14 yaş arası yüzme eğitimi alan kursiyerler üç haftalık eğitim sonunda sertifikalarını aldı.
Yaz tatilinin tadını Mezitli Belediyesi Eğitim Havuzu’nda yüzerek geçiren öğrenciler, tecrübeli yüzme antrenörleri tarafından özenle eğitilerek, geleceğe güvenle adım atmaya hazırlanıyor. Eğitim havuzunda yüzme bilmeyen öğrenciler, üç hafta süren kurs boyunca yüzme eğitimi alarak, temel seviyede yüzmeyi öğrendi. Kursun birinci etabını tamamlayan kursiyerlere, Mezitli Belediye Başkanı Neşet Tarhan, Başkan Yardımcısı Ertan Güner ve meclis üyeleri tarafından Atatürk Mahallesi’nde bulunan eğitim havuzunda katılım belgesi verildi.
"SPOR VE SANAT TOPLUMUMUZ HARCI VE TEMELİDİR"
Spora, sporcuya ve kültürel faaliyetlere önem verdiklerini belirten Mezitli Belediye Başkanı Neşet Tarhan, sertifika töreni öncesi yaptığı konuşmada, kursların devam edeceğini bildirdi. Mezitli Kart sahiplerine kurs ücretinde indirim sağlandığını hatırlatan Tarhan, "Her fırsatta dile getiriyorum. Çocuklarımızın gelişiminde sporun ve sanatın büyük bir önemi var. Bu tarz faaliyetler bizim toplumumuzun harcı ve temelidir. Bunlar toplumu birleştiren ve kaynaştıran unsurlardır. Spor ve sanattan, hiçbir zaman belediye olarak vazgeçmeyeceğiz" dedi.
BİZE ULAŞIN