1. Başkent Moda Festivali yoğun ilgi gördü

Bu yıl ilki gerçekleştirilen Başkent Moda Festivali, ilk gününde olduğu gibi son gününde de ziyaretçiler tarafından yoğun ilgi gördü. Meyra Palace Otel’de 3 gün boyunca süren festival, 70’ e yakın seçkin markanın ürünlerine ev sahipliği yaparak özel konser ve söyleşileriyle misafirlerin beğenisini topladı. Festivalde özellikle nadir bulunan brokar kumaşlarından kişiye özel tasarlanmış kıyafetler, quiling sanatı ürünleri, beton takılar, yurtdışından orijinal getirilip yarı fiyatına satılan ürünler, Türkiye’deki tescilli, ilk ve tek satranç müzesi koleksiyonuna giren satranç takımı oldukça dikkat çekti.

1. Başkent Moda Festivali yoğun ilgi gördü

Başkent Moda Festivali'nin ilk gününde çeşitli moda tasarımlarıyla birlikte girişimci ev hanımlarının söyleşisine ve uzmanların sağlıklı beslenme üzerine tüyolarına yer verilirken misafirlere özel konser ve söyleşilerle oldukça keyifli bir program gerçekleşti.

İlk gününden itibaren yoğun ilgi gören Başkent Moda Festivali'nin son gününde, nefes terapisti Emel Demirci'nin altın değerinde tavsiyeleri ve sahnedeki toplu terapinin ardından Erkam Aydar'ın verdiği mini konserle hayranları bir araya geldi. Festivalin en renkli etkinliklerinden birisi de son dönemde ilgi uyandıran quiling sanatıyla ilgili çocukların ücretsiz atölye çalışması oldu.

Yediden yetmişe herkese ve her statüdeki insana hitap eden festivalde, ziyaretçilere özel sezon indirimi yapılarak ücretsiz ulaşım imkânı sağlandı. Yetim ve korunmaya muhtaç çocuklar da unutulmayarak Ankara Mutlu Yuva ve Yaşam Derneği'nin katılımına destek verildi. Ankaralılarla birlikte şehir dışından da birçok insanın katıldığı Başkent Moda Festivali'nin yılda 3 kere düzenlenmesi planlanıyor.

EVDE MAT OJE YAPMANIN 3 FARKLI YOLU

BİZE ULAŞIN