Kaybolan Üç Yaşındaki Azad İçin Arama Çalışmaları Durduruldu

Kaybolan Üç Yaşındaki Azad İçin Arama Çalışmaları Durduruldu
MUŞ (İHA) – Muş’ta, üç gün önce kaybolan Azad Toktaş için başlatılan arama kurtarma çalışmaları durduruldu.
Merkeze bağlı Keçidere köyünde oyun oynarken kaybolan ve bir daha kendisinden haber alınamayan 3 yaşındaki Azad Toktaş için İl Afet Acil Durum Müdürlüğü (AFAD) ekipleri, arama kurtarma çalışmaları başlattı. AFAD ve jandarma ekiplerinin iz takip köpekleriyle köy ve çevresinde yaptıkları arama çalışmaları sonuç vermedi. Arama ekiplerinin kaybolan çocuğun Bostankent köyünde görüldüğü ihbarı üzerine yaptığı çalışmalar sonuç vermeyince ekipler, çevre köylere küçük Azad’ın fotoğraflarını dağıtarak çalışmaları sonlandırdı.
Muş AFAD Yönetim Merkezi Müdürü Maşallah Yıldız, AFAD ve jandarma ekiplerinin üç gündür bölgede arama yaptığını belirterek "Ancak, kaybolan küçük çocuğa ait hiçbir bulguya rastlanmadı. Çevre köylere küçük çocuğun fotoğrafları dağıtıldı ve en ufak bir şüphe veya bilgi doğrultusunda ekiplere haber verilmesi istendi. Bölgede çocuğa ait herhangi bir bulguya rastlanmaması dolayısıyla arama çalışmaları durduruldu” dedi.
Yakınlarının düğünü için ailesiyle birlikte İstanbul’dan Keçitepe köyüne gelen Azad Toktaş, 17 Haziran’da akrabalarına ait evin önünde oynarken kaybolmuştu.
BİZE ULAŞIN