Çanakkale Savaşı filmleri 15 Temmuz'da halkla buluşacak

Çanakkale Savaşı filmleri 15 Temmuz'da halkla buluşacak

Çanakkale Savaşı ve kahramanlarını 360 Virtual Reality teknolojisini kullanarak filme alan sihirbaz Necmi Yıldırım, filmleri son teknoloji ile donatılmış özel bir tır tasarlayarak 15 Temmuz'da seyircinin ayağına getirecek.

  • AA
  • 15 Temmuz İhaneti
  • Pazartesi 10.07.2017 22:30

Yapılan açıklamaya göre, Çanakkale Savaşı ve kahramanlarını 360 Virtual Reality teknolojisini kullanarak filme alan sihirbaz Yıldırım, filmleri son teknoloji ile donatılmış özel bir tır tasarlayarak seyircinin ayağına getirecek. Çanakkale'de büyük bir ekip ve oyuncu kadrosuyla 360 derece çekilen ?lmler, seyircileri, kendilerini savaşın tam ortasında hissedecekleri bir teknolojiyle buluşturacak.

Bu projeye imza atmanın mutluluğunu yaşadığını belirten Necmi Yıldırım, "Projede milli ruhumuzu, tarihimizi ve bizi biz yapan değerlerimizi 360 VR ile çekip halkımıza, gençlerimize ve gelecek nesillerimize izletmeyi amaçladık." ifadelerini kullandı.

Çanakkale sanal gerçeklik sinema tırı 15 Temmuz 2017'de Eyüp Meydanında gün boyu halkla buluşacak. 360 derece sanal gerçeklik sineması teknolojisiyle çekilen ve izleyiciyle buluşacak filmlerden 57. Alay Seyi·d Onbaşı, Nusret Mayın Gemi·si·, Ezi·neli· Yahya Çavuş, Düşman Si·peri·nde Bi·r Dost, 24 Mayıs Ateşkes Antlaşması, Soğanlı dere, Hali·me Ana, Kanlı Sırt Tahli·ye bulunuyor.

BİZE ULAŞIN