SOL ŞERİT

Goodyear'dan dört lastik al üç öde
GOODYEAR,
31 Temmuz 2009 tarihine kadar sürecek bir kampanya düzenledi. Kampanya'da, herhangi bir Goodyear bayisine giden tüketiciler dört adet Goodyear lastiğini, üç adet fiyatına satın alabilecekler. Ayrıca, bu kampanya ile tüketiciler Goodyear EfficientGrip'i tercih ettikleri takdirde, rakiplerine göre yılda 30.6 litre yakıt tasarrufu sağlayacaklar. Goodyear EfficientGrip, sahip olduğu düşük yuvarlanma direnci sayesinde, önde gelen rakiplerine göre yılda 30,6 litre yakıt tasarrufu sağlar. Diğer bir deyişle, sürücüler aynı miktar yakıtla, yılda 385 km daha fazla yol alabilecekler.

Bursalı Symbol çevreci oldu
RENAULT,
eco2 imzasını Türkiye'de Oyak Renault fabrikalarında üretilen Yeni Renault Symbol modeline de vererek, çevreci yaklaşımını sürdürdüğünü gösterdi. 2008 Eylül ayından bu yana satışta olan benzinli 1.2 16v 75 bg ve 1.5 dCi 65 ve dCi 85 bg motor seçenekleriyle Renault eco2 imzasını kullanmaya başladı. Yeni Renault Symbol Renault'nun Technocentre (Fransa) ve Türkiye'deki mühendislik ekipleri tarafından çevreci tasarım kriterlerine göre ortaklaşa tasarlandı. Yeni Renault Symbol modelinin plastik kütlesinin yüzde 5'inden fazlası geri dönüşümlü plastiklerden oluşuyor.

Aylık 500 TL taksitle Fiat Doblo satılıyor
FİAT
Ticari Araçlar, temmuz sonuna kadar sürecek yeni bir kampanya düzenledi. Aylık 500 TL'den başlayan taksitlerle Doblo Safeline sahibi olmayı kolaylaştıran kampanyada; 48 aya kadar varan vadeyle 25 bin TL'ye kadar kredi kullanma imkanı sunuluyor. Doblo için 5 bin 830 TL'lik peşinatla ödeme kolaylığı sağlanıyor.

Dacia Sandero 1 yılda 100 bin adede ulaştı
HAZİRAN 2008'de lanse edilen ve Türkiye'yle birlikte 38 ülkede satışa sunulan Sandero, Romanya'nın Pitesti fabrikasında lansmanından 1 yıl sonra 100 bin üretim adedine ulaştı. Dacia Sandero 18 bin 200 TL'den başlayan fiyatlarla müşterilerin beğenisine sunuluyor.


BİZE ULAŞIN