Ford C-MAX'in benzinli motor seçeneği geldi

Ford C-MAX ailesinin benzinli motor seçeneği satışa sunuldu. 115 beygir gücündeki Ford CMAX Trend modelinin satış fiyatı 36 bin 410 TL

Ford Otosan, MAX ailesinin en yetenekli ve atak üyesi olan Ford C-MAX Titanium'dan sonra, aynı seride yer alan Ford C-MAX Trend modeli ile zengin donanım seçeneklerini cazip fiyat avantajları ile birleştiriyor. Dizel tek motor ve yüksek donanım seçeneği ile gelen Ford CMAX Titanium'dan farklı olarak benzinli motor ile sunulan Ford CMAX Trend, 36 bin 410 TL'den başlayan kampanya fiyatıyla tüketicilere son derece cazip bir ödeme planı sunuyor. Ford C-MAX Trend, 115 bg gücündeki benzinli moturu, hız kontrol sistemi, akıllı aktif ve pasif güvenlik özellikleriyle performanslı ve güvenli bir yolculuğu garanti ediyor. Her an yeni sürprizlere hazır bir spor aracının bütün dinamizmini yansıtan çizgileriyle Ford C-MAX 16 inçlik aluminyum jantlarla dinamik bir duruş sergiliyor. Ford C-MAX Trend'in kaliteli deri direksiyon simidi otomobilin sportif görünümünü tamamlarken, rahat ve vücudu saran koltuklar, kullanışlı orta konsol, kol dayanağı ve yeniden tasarlanmış el freni iç kabinde güçlü bir ferahlık duygusu yaratıyor. Kendi sınıfının en çok tercih edilen otomobili olan Ford C-MAX, atak çizgileriyle 2007 yılında Yılın Otomobili Ödülü'nü alan Ford SMAX ile ortak tasarım anlayışını yansıtıyor. Yenilikçi ve pratik çizgileriyle Çok Amaçlı Kullanıma Uygun Araçlar (MAV) kategorisinde büyük beğeni toplayan Ford C-MAX Trend, işlevsel özellikleri ve fiyatıyla da ülkemizde ailelerin en çok tercih ettiği otomobil modeli olmayı sürdürüyor.

2010 model yenilikleri
Ford Otosan, 2010 model yılına birçok yenilikle giriyor. Şirket, yeni sezonda mevcut modellerin yanı sıra Ford Focus RS, Ford Focus Coupe-Cabriolet, Ford CMAX Trend ve Ford Mondeo Selective gibi binek otomobiller ile Ford Ranger ve Ford Transit gibi ticari araç modelleri sunmaya hazırlanıyor.

BİZE ULAŞIN