Peugeot ticari alan 3 ay sonra ödemeye başlıyor

Peugeot ürün gamında bulunan binek otomobiller ve hafif ticari araçlarda fırsatlar sürüyor. Boxer Midibüs modelini temmuzda satın alanlar ekimde ödemeye başlıyor

Peugeot'da fırsatlar Temmuz ayında da sürüyor. Peugeot 407 ürün gamı Executive Black Özel Seri ile genişlerken, tüm Peugeot modellerinde benzersiz avantajlar ve ödeme kolaylıkları sunuluyor. Okul servisleri için tüm özellikleri barındıran Boxer Midibüs modeli ise "Temmuz'da al Ekim'de ödemeye başla" kampanyası ile dikkat çekiyor. Temmuz ayında Peugeot 207'de 2 bin 650 TL'ye ve 308'de 2 bin 700 TL'ye varan indirimler dikkat çekiyor, 206 Sedan modelinde de 10 bin TL'ye 12 ay yüzde 0 faiz oranlı kredi imkanı sunuluyor. Peugeot, 2009 yılı başından itibaren sürdürdüğü Blue Lion kampanyasına da devam ediyor. Blue Lion standartına uygun tüm modellerinde Peugeot, çevre duyarlılığına destek olmak üzere ÖTV indirimli kampanya fiyatlarının üzerinden bin TL ek fiyat avantajı sunuyor.

2 bin 500 TL indirim

Peugeot Hafif Ticari Araç modellerinde de avantajlar sürüyor. Bipper modelinde 2 bin 500 TL'ye varan indirimler sunuluyor. Ayrıca bir okul servisinden beklenen her şeyi sunan Boxer Midibüs için "Temmuz'da al, Ekim'de ödemeye başla" kampanyası düzenleniyor. Günümüz müşteri talep ve beklentilerini karşılamanın ötesinde yenilikçi özellikleri bünyesinde toplayan ve yeni 2001/85 AT Yönetmeliği'ne uygun olarak tasarlanan Yeni Boxer Midibüs, güvenlik ve konfor konusunda oldukça iddialı olduğunu net bir şekilde ortaya koyuyor. 2,2 HDi 120 bg motora sahip olan Boxer Midibüs, 16+1 oturma kapasitesi ve 15 metreküp'lük geniş iç hacmi ile dikkat çekiyor. Boxer Midibüs'de güvenlik sistemli otomatik yan kapı ve otomatik basamak, ABS, REF, AFU, LED'li iç aydınlatma ve her koltukta 2 noktadan bağlantılı emniyet kemeri standart olarak sunulurken, ESP, ASR, LAC, Hill Holder, türbin tipi tavan klima, kolçaklı yatar yolcu koltukları, ve her koltukta üç noktadan bağlantılı emniyet kemeri opsiyonel olarak sunuluyor.

407'nin özel serisi 848 TL taksitle
Peugeot 407, geçtiğimiz günlerde pazara sunulan ve ortalama 4.9 l/100 km yakıt tüketimi ve 129 g'lık CO2 salımı gerçekleştiren, çevre dostu 1.6 HDi FAP 110 bg motor seçeneği ile beğeni kazandı. Executive Black Serisi'nde ABS, AFU, ASR, ESP, sürücü ve yolcu hava yastıkları, perde hava yastıkları, sürücü diz hava yastığı, park yardım sistemi, hız sınırlama ve sabitleme sistemi, otomatik yanan farlar, yağmur sensörlü otomatik silecekler, çift bölgeli otomatik klima, direksiyondan kumandalı radyo CDMP3 çalar, ön sis farları, alüminyum alaşımlı jantlar gibi ekipmanlar ile birlikte elektrikli sunroof ve metalik boya standart olarak sunuluyor. Ayrıca Peugeot 407 Executive Black özel seri modelinde 16 bin TL'ye 12 ay yüzde 0 faiz ya da 29 bin 690 TL'ye 48 ay, ayda 848 TL ödemeli cazip finansman kampanyası tüketicileri bekliyor.


BİZE ULAŞIN