Urban Cruiser küçük sınıfta SUV keyfi veriyor

Toyotasa yeni modeli Urban Cruiser ağustosta Türkiye'de satışa sunulacak. Urban Cruiser'ın Comfort ve Elegant olmak üzere iki farklı donanımı var

Toyotasa, yeni modeli Urban Cruiser'ı ağustos ayı içerinde pazara sunmaya hazırlanıyor. Toyota Urban Cruiser, yeni trend ve ihtiyaçlar doğrultusunda tasarlandı ve üretildi. 4x2 ve 4x4 AWD özellikleri ile sunulan Urban Cruiser B ve SUV özelliklerine sahip bir 'crossover'. Yeni yüzyılın beklentilerine cevap veren Urban Cruiser'ın, Comfort ve Elegant olmak üzere iki farklı donanım seviyesi bulunuyor. Toyota'nın B segmentindeki çevreci SUV modeli Urban Cruiser, şehir için ideal olan 3930 mm uzunluğu, 1725 mm genişliği ve 1540 mm yüksekliği ile dikkat çekiyor. Urban Cruiser, düşük karbondioksit (CO2) salınımı ve kaslı görünümü ile B segmentinde SUV keyfini yaşatıyor. 1.4 lt D-4D dizel ve yeni 1.33 lt Dual VVT-i benzinli motor seçenekleriyle sunulan Urban Cruiser'da kullanılan 6 ileri manuel şanzıman, gücü dengeli bir şekilde tekerleklere iletirken vites geçişlerini de adeta hissettirmiyor. 1.4 lt D-4D dizel motorlu Urban Cruiser dört tekerden çekişli ve iki tekerden çekişli iki model ile sunuluyor. 90 bg güç ve 1800-2800 devir arasında 205 Nm tork üreten motorun karbondioksit salımı iki tekerden çekişli versiyonunda 120g/km, sürekli dört çeker (AWD) versiyonunda ise 130g/km. Urban Cruiser AWD (sürekli dört çeker) modeller arasında sahip olduğu bu CO2 salım değerleri ile bir ilke imza atıyor. Urban Cruiser'da kullanılan bir diğer verimli motor, yeni 1.33 lt Dual VVT-i ise optimum güç ve tork dengesini benzin tasarrufunu elden bırakmadan sağlıyor.

Hilux alanlara kasko hediye ediyor
Toyotasa, düzenlediği kampanyada kasko hediye ediyor. 3 Ağustos tarihine kadar Toyota Plazalar'dan Hilux 3.0 lt 4x4 Dizel Elegant versiyonu satın alanlar, Toyota Kasko hizmetlerinden yararlanıyor. Kasko hizmetinde; Toyotasa Yetkili Servis onarımları, orijinal yedek parça kullanımı ve bir yaşına kadar olan son model araçların tam hasara (pert) uğraması durumunda sıfır kilometre bedelinin ödenmesi gibi ekstra avantajlar bulunuyor. Yeni Toyota Hilux 3.0 lt 4x4 Dizel Elegant AT 61 bin 900 TL ÖTV indirimli satış fiyatıyla dikkat çekiyor.

BİZE ULAŞIN