Peugeot 308 özel seri sınırlı sayıda pazara sunuldu

Peugeot, eylül ayında hem binek otomobil hem de hafif ticari araçlar için fiyat avantajları sunuyor. 308 Comfort modelinde indirim 4 bin 200 TL'yi buluyor

  1. Haberler
  2. Otomobil
Salı 23.09.2009 ABONE OL
2010 model yılına yeni 107, yeni 207, 407 Executive Black Özel Seri ve Bipper Kombi Dinamik Plus Özel Seri ile giriş yapan Peugeot, özel seri modellerine eylül ayında pazara sunulan 308 Cool Breeze ile devam ediyor. Sınırlı sayıda pazara sunulacak olan 308 Cool Breeze Özel Seri'de, çift bölgeli elektronik klima, ABS, AFU, REF, ön sis farları, elektrikli, ısıtmalı yan aynalar ile yol bilgisayarının standart olarak sunuluyor. 308 Cool Breeze Özel Seri 32 bin 400 TL kampanyalı fiyatı ile dikkat çekiyor. 308 Comfort 1.6 VTI 120 bg ve Comfort Otomatik 1.6 VTI 120 bg modellerinde ise 4 bin 200 TL'ye varan fiyat avantajları sunuluyor.

ÖZEL SERİ
Eylül ayında yeni estetik özellikler ve ekipmanlarla donatılan yeni Peugeot 207 ise 3 bin TL'ye varan fiyat avantajı ile dikkat çekiyor. 21 bin 990 TL'den başlayan kampanyalı fiyatları ile hafif ticari araç pazarında ön plana çıkan Peugeot Bipper ürün gamında 3 bin 500 TL'ye varan indirimler sunuluyor. Tavan barları, yan koruma barları ve park yardım sistemi ile farklılaşan Bipper Dinamik Plus Özel Seri ise cazip fiyatlarla Peugeot bayilerinde yer alıyor. Kendi segmenti içinde tüm benzinli ve dizel araçlar arasında en düşük yakıt tüketimi ve en düşük CO2 egzoz salımına sahip araç olma özelliğini taşıyan 407 ürün gamı dahilinde yer alan Executive Black Özel Seri 16 bin TL'ye 12 ay yüzde 0 faiz seçeneği ve cazip ödemeli finansman kampanyası ile tüketicileri bekliyor. Executive Black Serisi'nde ABS, AFU, ASR, ESP, sürücü ve yolcu hava yastıkları, perde hava yastıkları, sürücü diz hava yastığı, park yardım sistemi, hız sınırlama ve sabitleme sistemi, otomatik yanan farlar, yağmur sensörlü otomatik silecekler, çift bölgeli otomatik klima, direksiyondan kumandalı radyo CD-MP3 çalar, ön sis farları, alüminyum alaşımlı jantlar gibi ekipmanlar ile birlikte elektrikli sunroof ve metalik boya standart olarak sunuluyor. Peugeot, 2009 yılı başından itibaren sürdürdüğü Blue Lion kampanyasına da devam ediyor. CO2 emisyonu 130 gr/km'ye eşit veya daha düşük olan, aynı zamanda yüzde 95 oranında geri dönüşüme uygun ve sadece ISO 14001 onaylı bir fabrikada üretilmiş olan Blue Lion standartına uygun tüm modellerinde Peugeot, çevre duyarlılığına destek olmak üzere ÖTV indirimli kampanya fiyatlarının üzerinden bin TL ek fiyat avantajı sunuyor.

ÖZEL SERİ MODELLERİ
308 Cool Breeze Özel Seri'de, çift bölgeli elektronik klima, ABS, AFU, REF, ön sis farları, elektrikli, ısıtmalı yan aynalar ile yol bilgisayarını standart olarak sunuluyor.

Elektrikli sunroof standart
Executive Black Özel Serisi'nde otomatik yanan farlar, yağmur sensörlü otomatik silecekler, çift bölgeli otomatik klima, ön sis farları, alüminyum alaşımlı jantlar ve elektrikli sunroof standart olarak sunuluyor.

Yakıt tüketimi düşük
Tavan barları, yan koruma barları ile farklılaşan Bipper Dinamik Plus Özel Seri kendi segmentinde tüm benzinli ve dizel araçlar arasında en düşük yakıt tüketimi ve en düşük egzoz salımına sahip araç.

4 BİN 200 TL İNDİRİM VAR
308 Cool Breeze Özel Seri 4 bin 200 TL'ye varan fiyat avantajı var. Kampanyalı fiyatı 32 bin 400 TL
Peugeot 207 modeli 3 bin TL daha ucuz.
Peugeot Bipper'da 3 bin 500 TL indirim var. Kampanyalı Fiyatı 21 bin 990 TL'den başlıyor.

BUGÜN NELER OLDU