Chery dolar kurunu sabitledi kampanyayı yıl sonuna uzattı

Gelecek yıl satışa sunacağı yeni modellerle atağa geçecek olan Chery, yıl sonuna kadar sürecek kampanyasında kuru sabitledi

Salı 22.12.2009
ABONE OL
2010 yılında 4'ü ticari olmak üzere 8 yeni modeli satışa sunmaya hazırlanan Chery, kampanyalarına yılın son döneminde de devam ediyor. ÖTV indirimlerinin yanı sıra dolar kurunu sabitleyerek kur farkından müşterilerini koruyan Chery, özel indirim uyguladığı kampanyalarını yıl sonuna kadar uzattı. Halkbankası'ndan sıfırdan başlayan faiz ve 60 aya varan vadelerde kredi imkanı sunan Chery, kampanya dahilinde fiyatı 17 bin 590 TL olan Kimo'yu 16 bin 990 TL özel fiyatıyla satıyor. Tiggo3 ve Kimo'nun ardından binek otomobillerine Niche ve Chance'yi ekleyen Chery, Taxim'le yer aldığı ticari araç sınıfında ise H13, Q22 ve Q22B ile gücünü artırmayı amaçlıyor.

Tiggo3 en çok satan model
SUV segmentindeki Tiggo3'de 119 beygir güç üreten 1.6 litrelik benzinli motor, 5 ileri manuel şanzıman, Forza ve Lusso alternatifleriyle 2 farklı donanım seçeneği bulunuyor. Ayrıca, yol bilgi ekranı, sürücü ve yolcu hava yastığı, EBD, ABS, elektrikli ve ısıtmalı yan aynalar, immobilizer, klima gibi özelliklerin standart olarak sunuluyor.