Yolların en yenileri vitrine çıktı

Türk otomotiv pazarında yaşanan yeni model rekabeti yılın son ayında bile devam ediyor. Otomotiv markaları Aralık ayında da yeni modellerini birbiri ardına piyasaya sundu

Salı 22.12.2009
ABONE OL
Otomotiv pazarındaki hareketlilik Aralık ayında da devam ediyor. Markalar, yeni modellerini birbiri ardına piyasaya sunuyor. Mazda yeni modeli CX-9'u, Honda yenilenen CR-V modelini satışa sundu. Renault, Kangoo Multix'in krom aksesuarlardan oluşan Chromline versiyonunu piyasaya sunarken, Kia ise Carens modeline yeni bir motor seçeneği ekledi. Opel de yenilenen Astra modelini ön sipariş yöntemiyle satışa sundu.

Honda CR-V 81 bin 390 TL
Türkiye yollarına çıktığı 1997 yılından bu yana en çok tercih edilen SUV modellerinden biri olan Honda CRV, yenilenen özellikleri ile 81 bin 390 TL'den başlayan fiyatları ile Honda bayilerinde yerini aldı. En son teknolojilerle donatılan yeni CR-V, Çarpışma Hafifletici Fren Sistemi, Uyarlanabilir Hız Sabitleyici ve Aktif Ön Aydınlatma Sistemi ile yeni değerler sunuyor. Önceki modelin sofistike dış özellikleri üzerine inşa edilen 2010 CR-V'de yenilenen ön ve arka tamponlar ile yeni radyatör ızgarasının yanısıra, 10 kollu 18 inç alaşımlı jantlar aracın görünümüne olumlu katkıda bulunuyor.