Alfa Romeo'dan balon ödeme kolaylığı

İtalyan Alfa Romeo MiTo modeli için cazip bir kampanya düzenledi. MiTo alanlar ayda bin 20 TL taksitle balon ödemeden yararlanabiliyor

Salı 21.12.2010
ABONE OL
Alfa Romeo Türkiye, lüks küçük sınıfta yer alan Alfa Romeo MiTo model için 31 Aralık'a kadar sürecek çok yönlü satın alma avantajları sunan yeni bir kampanya ile dikkat çekiyor. 2 bin 450 euroya varan cazip indirimlerin sunulduğu kampanya ile Alfa Romeo tutkunlarına önemli kolaylıklar sağlanırken, aynı zamanda Alfa Romeo Finans kanalıyla 24 aya kadar varan vadelerde yüzde 0.85 faizle aylık bin 20 TL taksitle balon ödemeli kredi kullanma ayrıcalığı da sağlanıyor.

Ayda 781 TL taksit
36 aya varan vadeli ve yüzde 0.95 faiz seçeneğinde ise aylık 781 TL ödeme ile balon ödemeli kredi kullanmak mümkün olabiliyor. 135 bg güç üreten yeni Multiair benzinli motorla kombine edilmiş olarak sunulan TCT kodlu 6 ileri otomatik şanzımanlı Alfa Romeo MiTo versiyonu, 22 bin 400 euroluk anahtar teslim satış fiyatıyla da sınıfında ekonomik bir seçenek olarak dikkatleri üstüne çekiyor. Bununla birlikte serinin performans roketi olarak dikkat çeken 1.4 litre 170 bg'lik Multiair TBi motorla donatılmış "Quadrifoglio" (Dört yapraklı yonca) versiyonuysa 22 bin 500 eurodan başlayan anahtar teslim satış fiyatıyla ön plana çıkıyor.

https://www.sabah.com.tr