Peugeot 308'e özel seri

Peugeot 207 modelinde uygulanan Envy özel seri özellikleri şimdi de 308 modeli ile sunuluyor. 308 Envy konfor ve güvenlik donanımlarıyla dikkat çekiyor

  1. Haberler
  2. Otomobil
Pazartesi 21.12.2010 ABONE OL
Kasımda 207 modelinde uygulanan Envy özel seri özellikleri aralık ayı ile birlikte 308 modeli ile de sunuluyor. Peugeot'nun yeni özel seri modeli 308 Envy, markanın 200 yıllık tecrübesiyle ortaya koyduğu kaliteyi bir kez daha gözler önüne seriyor. Yeni 308 Envy hem yüksek donanım seviyesiyle konforu artırıyor, hem de benzersiz bir güvenlik seviyesi sunuyor. 308 Envy, dinamizmi, kullanım zevki ve aynı zamanda Euro 5 standartlarını karşılayan motor seçenekleri ile dikkatleri üzerine çekiyor. Yeni 308 Envy'de, Comfort Pack versiyonlarında bulunan tüm standart ekipmanlara ilave olarak eklenen tam otomatik klima sistemi, Cruise Control, USB ve MP3 çalar bağlantıları, bluetooth kiti ve yükseklik ayarlı ön kol dayama, konforu ve sürüş keyfini artıran yeni donanımlar olarak göze çarpıyor. Dış görünümde farklılık yaratan 16 inç alüminyum alaşım jantlar, yeni tasarım ön ve arka tamponlar ile gövde rengi yan çıtalar 308 Envy'nin görsel çekiciliğini artırıyor. Yeni 308 Envy'de Euro 5 normlarını karşılayan biri benzinli ve diğeri dizel olmak üzere iki farklı motor seçeneği bulunuyor. 1.6 VTI 120 bg benzinli motora otomatik şanzıman eşlik ederken, 1.6 Hdi 112 bg dizel motor ise otomatik vites değiştirme seçeneği de sunan 6 ileri robotize şanzımanla donatılıyor.

TİCARİ ARAÇTA CAM TAVAN
Partner Tepee ürün ailesi genişlemeye devam ediyor. Yakın zamanda ürün gamına dahil olan gelişmiş çekiş kontrol sistemi Grip Control'e sahip Outdoor versiyonundan sonra, Peugeot'nun yenilikçi kimliğinin diğer bir yansıması olan Partner Tepee Premium Zenith Pack 1.6 HDi 110 bg özel seri olarak sunuluyor. Sınıfında bir ilk olarak cam tavan özelliğini getiren Partner Tepee Premium Zenith Pack, mevcut Partner Tepee'nin imaj ve değer algısını geliştirirken, otomotiv sektörü için yenilikçi bir ekipman olan Zenith tavan ile araca statü boyutu da kazandırıyor. Artık bir ticari araçta da cam tavan imtiyazı yaşanabilecek.

BUGÜN NELER OLDU