Chevrolet Camaro Türkiye'de...

Dünya'da Yılın Otomobil Tasarımı ödülüne sahip Chevrolet Camaro modelleri, hem Coupe hem de Cabrio modeli ile Türkiye pazarına girdi.

Chevrolet bayilerinde yerini alan Chevrolet Camaro'nun fiyatları 95.000 eurodan başlıyor.

Chevrolet Türkiye Genel Müdürü Tolga Atmaca "Camaro zaten dünya çapında efsanevi bir model. Dolayısıyla Chevrolet Camaro'nun satışı bizim için de heyecan verici bir süreç. Şu anda 11 adet Chevrolet Camaro satış ve satış sonrası hizmet verecek bayiliğimiz bulunuyor. Efsanevi Chevrolet Camaro'nun da pazara sunulması ile otomobil pazarında yeni bir segmente hitap ediyor olacağız.Chevrolet Camaro'nun Türkiye pazarına geleceğini duyurduğumuz ilk andan bu yana modelimize ilgi büyük" dedi.

569 Nm tork üreten 432 beygir gücündeki 6.2 litre V8 motoru, yeni Camaro'da altı ileri otomatik şanzımanda ise, 405 beygir/556 Nm sağlıyor ve içerdiği yakıt tasarruflu GM Aktif Yakıt Yönetim sistemi ile de düşük yük şartlarında sadece dört silindir kullanabilme özelliğine sahip olabiliyor.

Camaro Coupe ve Convertible

Chevrolet Camaro Cabrio'nun üstünü 20 saniyede açılıyor, arka cam ise özel buğu önleyici özelliğe sahip. Elektronik Stabilite Kontrol Programı (ESC) ve çekiş kontrolü standart donanım olarak gelen Chevrolet Camaro'da, daha yüksek performans amaçlı kullanım için ayarlanabilen bir spor modu da bulunuyor. Ayrıca 6-ileri manuel şanzıman ile Chevrolet Camaro, sürekli olarak hızlı kalkış sağlayan bir kalkış kontrolüne olanak tanıyor. Dört pistonlu alüminyum Brembo kaliperler ile frenlenen geniş ve havalandırmalı diskler (355/365 mm) fren performansını artırıyor. Chevrolet Camaro, çift kademeli ön hava yastıkları, ön koltuğa monte edilmiş boyun hava yastıkları ve tüm yolcular için perde hava yastıklarını içeren kapsamlı güvenlik özelliklerini de beraberinde getiriyor.

BİZE ULAŞIN