Mitsubishi Colt indirimde

Mitsubishi Colt, yeni kampanyada 2 bin 250 lira indirimle müşterilerin beğenisine sunuluyor.

Temsa Global, Temmuz ayı boyunca geçerli olacak kampanyası ile Mitsubishi Colt sahibi olmak isteyenlere avantajlı fiyatlar sunacak. Dikkat çekici tasarımı, şehir içi kullanımı kolaylaştıran boyutları ve sınıf lideri yakıt tasarrufu ile öne çıkan Mitsubishi Colt, tüm modellerinde bulunan 2.250 TL indirim ile oldukça iddialı.

Yokuşta ve kırmızı ışıkta vites boşa alıp beklerken otomobilin motorunu durdurarak yakıt sarfiyatını minimuma indiren Auto Stop & Go donanımına sahip Mitsubishi Colt, düşük yakıt tüketimi ve karbondioksit salınımı ile segmentinin en iyilerinden biri. "Cleartec" teknolojisi ile 100 kilometrede ortalama 5.0 litreyi bulan yakıt tüketimi ile dizelleri kıskandırıyor.

Ailenin en küçük üyesi olmasına rağmen, geniş iç mekanıyla güvenlik ve konfor sağlayan Mitsubishi Colt, 1,032 litreye çıkabilen bagaj hacmiyle de tam bir aile dostu. Keskin virajlarda bile dengeli bir yol tutuşu sağlayan Colt, sürücü-yolcu ön ve yan hava yastıkları, 15" hafif alaşım jantları, yol bilgisayarı, MP3 çalar girişli- direksiyondan kumanda edilebilen müzik sistemi, Cruise Control (Hız sabitleme sistemi) yağmur ve far sensörü gibi birçok cazip özelliği de üzerinde barındırıyor.

BİZE ULAŞIN