Yeni Peugeot 301 ünlülerle yollarda

Peugeot'nun yeni otomobili Peugeot 301 yola çıktı. Farklı kullanım ve yol koşullarına uyum sağlayacak şekilde geliştirilen yeni Peugeot 301, her koşulda tüm Türkiye'de test edileceği çok özel bir organizasyon ile Türkiye'nin yollarında...

Bu yolculuk kapsamında sunucu-oyuncu Ali Tınaz, yeni Peugeot 301 ile birlikte "30 farklı nokta, 30 macera" konseptiyle 09 - 31 Ekim 2012 tarihleri arasında Türkiye'yi gezecek.

İlk durağı 9 Ekim tarihinde Nevşehir-Kayseri olan yeni Peugeot 301, Türkiye'nin 17 ilini ziyaret edecek. Bu yolculuğa zaman zaman Pascal Nouma, Tayfun Talipoğlu ve Savaş Karakaş gibi ünlü isimler de eşlik edecek.

Yeni Peugeot 301'in Türkiye yolcuğu 31 Ekim tarihinde İstanbul'da son bulacak ve bayrağı 1 Kasım tarihinde Türkiye'den start alacak Uluslararası Road Trip organizasyonuna teslim edecek.

Ayrıca 1 Kasım tarihinde İstanbul Auto Show kapsamında Peugeot Uluslararası Genel Müdürü Maxime Picat ve Peugeot Uluslararası Ürün Direktörü Xavier Peugeot'nun katılımları ile yeni Peugeot 301'in Dünya Prömiyeri yapılacak.
BİZE ULAŞIN