Isuzu Visigo vitrine çıktı

Anadolu Isuzu, Busworld Turkey Fuarı'nda yeni geliştirdiği 12 metrelik toplu ulaşım otobüsü Visigo'nun lansmanını gerçekleştirecek. Ayrıca Novo serisini sergileyecek

Anadolu Isuzu, yeni 12 metrelik toplu ulaşım otobüsünün lansmanını Busworld Turkey Fuarı'nda yapacak. 24-27 Nisan 2014 tarihleri arasında düzenlenen fuarda yeni 12 metrelik toplu ulaşım otobüsü Visigo'yu ilk kez vitrine çıkaracak Anadolu Isuzu, ayrıca şehir içi toplu taşımacılık, servis ve turizm taşımacılığı segmentlerindeki tüm otobüslerini sergileyecek. Segmentindeki tüm otobüslerden farklı olarak, ön tavanda standart olarak yer alan panoramik tavan camıyla yolcuların daha aydınlık ve ferah bir yolculuk yapmasına olanak sağlayan Visigo, her koşulda otomatik açılıp kapanabilen perdesiyle içeriye gelen ışığın istenen şekilde ayarlanmasını sağlıyor. Opsiyonlu olarak satışa sunulan üç bölmeli cam tavan ise tasarımda Anadolu Isuzu farkını ortaya koyuyor. Sınıfının en geniş ve en yüksek otobüsü olan Visigo'da ergonomi ve ferahlık ön planda tutulmuş. Yine segmentinde bir ilk olarak tam otomatik iklimlendirme (ısıtma ve soğutma) sistemini standart olarak sunan Visigo, 28,4 kw klima kapasitesi ve 38.270 kcal/ h ısıtma kapasitesi ile hem yaz sıcağında hem kış soğuğunda konforlu bir yolculuk yapılmasına olanak sağlıyor. Güvenliğin ön planda tutulduğu otobüste, ön ve arka disk frenler, çift devreli otomatik ayarlı ABS'li tam havalı fren sistemi, yardımcı egzost freni, motor odası yangın algılama ve ikaz sistemi ile yolculuk daha güvenli hale geliyor. Anadolu Isuzu, fuarda ayrıca Novo Otobüs Serisini sergileyecek. Yepyeni ön tasarımı ve daha orantılı görünümü ile Novo otobüsleri, aerodinamik ve modern çizgileri ile göze çarpıyor. Estetik görünümü daha da ön plana çıkan Novo serisi, sadece dış dizaynı ile değil iç dizaynıyla da daha yenilikçi bir yapıya bürünüyor. Novo tüm seride standart olarak kullanılan ön ve arka disk fren sistemiyle güvenliği daha da üst seviyeye taşıyor. Yekpare-füme renkli yan camları, standart sis ve gündüz farları, boynuz tipi yeni yan aynalarıyla güvenli bir sürüş imkanı sağlıyor.

SEGMENTİNDE ÖNE ÇIKIYOR
Segmentindeki tüm otobüslerden farklı olarak, ön tavanda standart olarak yer alan panoramik tavan camıyla yolcuların daha aydınlık ve ferah bir yolculuk yapmasına olanak sağlayan Visigo, her koşulda otomatik açılıp kapanabilen perdesiyle içeriye gelen ışığın istenen şekilde ayarlanmasını sağlıyor.

BİZE ULAŞIN