Otobüsçülerin son durağı Busworld

Bu yıl 5'inci kez kapılarını açan Busworld Turkey 2014 Fuarı, İstanbul CNR Fuar Merkezi'de düzenliyor. Fuar, 27 Nisan tarihine kadar açık olacak

Otobüs Endüstrisi ve Yan Sanayi Uluslararası İhtisas Fuarı, Busworld Turkey 2014, bugün kapılarını açtı. Fuar, 24-25-26 ve 27 Nisan tarihleri arasında İstanbul (CNR) Fuar Merkezi, 1 ve 2 salonda yerli ve yabancı profesyonel ziyaretçilere açık olacak. Fas, Lübnan, İran, Özbekistan, Rusya, Ukrayna, Bulgaristan, Macaristan ve Kamerun başta olmak üzere dünyanın farklı bölgelerinden HKF Fuarcılık'ın misafiri olarak, İstanbul'a gelecek yabancı alım heyetleri, Busworld Turkey Fuarı süresince katılımcı firmalar ile temaslarda bulunarak yeni ticari bağlantıların kurulmasına vesile olacaklar.

IPRU HEYETİ TÜRKİYE'DE
"Uluslararası Karayolu Yolcu Taşımacılığı Birliği" IPRU heyeti de Busworld Turkey Fuarı'nı ziyaret edecek. IPRU, Türkiye'den TOFED ile birlikte; Ukrayna, Romanya, Gürcistan, İran, Azerbaycan, Makedonya, Bulgaristan, Ürdün, Rusya, Sırbistan, Sudan, Hırvatistan ve yeni dâhil olan Bosna- Hersek ve Karadağ ile birlikte toplam 15 ülkede karayolu yolcu taşımacılığı ile ilgili kuruluşları aynı çatı altında topluyor. İlk defa 1971 yılında Kortrijk, Belçika'da düzenlenen Busworld Fuarı, yıllar içinde Avrupa ve dünya otobüs endüstrisinin en eski ve saygın ihtisas fuarı haline geldi. Türkiye'de ise bu fuarı HKF Fuarcılık AŞ, Busworld Kortrijk ile birlikte Busworld Turkey adı altında İstanbul'da organize ediliyor. Belçika ve Türkiye'nin dışında Busworld fuarları; Latin Amerika (Bogota, Kolombiya), Doğu Avrupa (Kiev, Ukrayna), Asya ve Hindistan'da da düzenlenmektedir.

ON-LİNE DAVETİYE ÜCRETSİZ
Busworld Turkey 2014 Fuarı, kara ulaşımı sektöründe hizmet veren yerli, yabancı firmaların ve ulaşım otoritelerinin ziyaretine açık olacak. Otobüs dünyasındaki en son yenilikleri yakından görebileceğiniz fuar, dört gün süreyle ücretsiz olarak ziyaret edilebilecek. Bunun için www.busworldturkey. com adresinde on-line davetiye linkine tıklayıp bilgilerinizi girerek gönder tuşuna basmak.

62 ülkeden 12 bin ziyaretçi geldi
Busworld Turkey Fuarı'na 4'üncü kez düzenlendiği 2012 yılında 21 ülkeden 56 yabancı ve 141 yerli olmak üzere toplam 197 firma katıldı. 62 ülkeden 11 bin 866 kişinin ziyaret ettiği Busworld Turkey 2012 Fuarı, Türkiye'de otobüs endüstrisinin gelişiminin en iyi göstergesi oldu.
BİZE ULAŞIN