Sağlıklı beslenmeye ilham veren Instagram'cılar

Instagram'da sağlıklı beslenme konusunda ilham veren paylaşımlarda bulunan, binlerce kişinin yakından takip ettiği hesapları bir araya getirdik. Bu hesapların sahipleri arasında diyetisyen de var, sağlık koçu da

TAYLAN KÜMELİ, @TAYLANKUMELİİ
Diyetisyen. Instagram hesabında gün içinde yediklerinin yanı sıra sağlıklı beslenme reçeteleri paylaşıyor. Kümeli ayrıca diyet önerilerinde de bulunuyor.

ANGELA LİDDON, @OHSHEGLOWS
Popüler vegan blog'u Oh She Glows'un yaratıcısı. Vegan olmasanız bile Instagram'da paylaştığı fotoğraflara ve sağlıklı yemek tariflerine kayıtsız kalamıyorsunuz.

BRİTTANY MULLİNS, @EATİNGBİRDFOOD
Sağlık koçu, kişiye özel spor eğitmeni, blogger. Yemeyi, modayı ve fitness'ı seviyor. Hesabında çoğunlukla sağlıklı yiyecekler ve fitness sırasında çektiklerini paylaşıyor. İlham verici.

ASHLEY MCLAUGHLİN, @EDİBLEASH
Yazar, fotoğrafçı ve blogger. Sağlıklı tarifler ve güzel yemek fotoğrafları paylaşıyor. Vejetaryen burgerler, sebzeli waffle'lar... Bu hesap sağlıklı beslenme konusunda adeta bir vaha.

CAİT ELF, @CAİTSPLATE
Gün içinde yediği yemekleri ve atıştırdıklarını paylaşıyor. Hem çok sağlıklı hem de iştah açan renkli menüleriyle dikkat çekiyor. Kahvaltı fotoğrafları güne mutlu başlamak için ideal.
BİZE ULAŞIN