Annelik dünyanın en muhteşem duygusu

İşadamı Osman Rimer'le evlendikten sonra İzmir'e yerleşen manken Yüksel Ak, ikinci çocuğa hazır olduğunu söyledi. Ak; "Benim yaşamımdaki en özel ve en güzel an, bebeğimi ağlayarak kucağıma aldığım andır. Yakında bir çocuk daha istiyorum" dedi.

Bakıcı tutmadık
'Hamileyiz.Biz' dergisine röportaj veren Ak, oğlu Can Ares'in doğumunun hayatına anlam kattığını belirterek, "Oğlumu bakıcı olmadan sadece annem ve kayınvalidemin yardımı ile büyütüyorum. Şimdilik çocuğuma vakit ayırıyorum ama ara sıra bazı defilelerde de çalışabilirim" şeklinde konuştu. Eşi Osman Rimer'in çok sevecen bir baba olduğunu vurgulayan Yüksel Ak, annelik ile ilgili duygularını şöyle ifade etti:

Harika bir duygu
"Ben 28 yaşında anne oldum. Anne olmadan önce anneliği anlamak mümkün değil ama yine de ne kadar özel bir şey olduğunu tahmin edebiliyordum. Yaşayınca daha iyi anladım. Ne muhteşem bir duyguymuş... Allah isteyen herkese anne olmayı nasip etsin."

3 ay mide bulantısı yaşadım!

Yüksel Ak, hamileliğinin ilk üç ayının bulantılarla geçtiğini ve sadece son aylarda bel ağrıları yaşadığını söyledi. Ünlü manken, anne adaylarına hamilelik dönemlerinde dikkatli hareket etmelerini önerdi.

BİZE ULAŞIN