Babamın doğum gününde ameliyat kararı verdiler!

Babasının yoğun bakımda kaldığı dönemde tedavisi ile yakından ilgilenen kızı Merih Hanım da babasının sağlığına kavuştuğuna inanamıyor. Merih Hanım, hastalık sürecini şöyle özetliyor:

Yoğun bakımda geçen 59 günün ilk yedi gününde babamın ölümünü bekledik; hatta mezarını bile hazırlamıştık. Doktorlar sadece yüzde bir şans veriyordu. Yedi günün sonunda ölümünü beklerken o hayata tutunmayı başardı. Münci Hoca da ameliyat etmeye karar verdi. Ameliyatla bağırsağının bir kısmı alındı. Karaciğere giden ana toplardamarı tıkalıydı ama kılcal damarları çalıştırılarak babama adeta ikinci hayatı hediye edildi.

ÖPTÜĞÜMÜ ANLIYORDU
Doktorlar, babamın doğum günü olan 20 Ağustos'ta ameliyata karar verdiler ve yaşayacağını söylediler. Doktorlarının yardımı ile babam en güzel yaşgünü hediyesini aldı ve yeniden doğdu.

Babamı hiç yalnız bırakmadım. O içeride ölümle mücadele ederken, bizim dışarıda dua etmekten başka yapabileceğimiz hiçbir şey yoktu. Babam yoğun bakımdayken bilinci yerinde olmamasına rağmen onu öptüğümde tepki veriyordu.
BUGÜN NELER OLDU