Minikler eğlensin

Oyuncak bebek değil, gerçeğin küçük kopyası
Joker, kız çocukları için gerçeğinden farkı olmayan bebekler çıkardı. Gözlerini açıp kapayan, uyurken horlayan, acıkınca ağlayan 'Baby Amore'lerin bakımını üstlenmek de son derece keyifli. Çocukların mamasını hazırlayacakları, altlarını kendi elleri ile değiştirecekleri 'Baby Amore'ler 99.90 TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

'Uykucu Pony'' Türkçe konuşuyor
Çocukların kalbini fetheden birçok oyuncak artık Türkçe konuşuyor! Hasbro'nun hem kız hem erkek çocuklar için piyasaya sürdüğü Türkçe konuşan oyuncaklardan 'Uykucu Bebek Pony', neşeli sesler çıkarıyor. 'Canım Bebeğim' biberonla besleniyor, 'Spider- Man' ise ağ füzesi fırlatabiliyor, vantuzlu tırmanma ipiyle dikkat çekiyor.

ÇOCUKLAR İÇİN ÜRÜNLER
Huggies'ten üç yeni ıslak havlu!
Ünlü bebek bezi markası Huggies, alerjiye karşı duyarlı üç çeşit ıslak havlu çıkardı. Yumuşacık pamuksu dokuları ve içerdikleri E vitaminiyle de cilt dostu olan havlulardan 'Huggies Doğal Bakım' genel günlük kullanım için; 'Banyo Ferahlığı' banyonun insana yaşattığı temizlik keyfini hissetmek için ideal. 'Hassas Dokunuş' narin ciltlere hitap ediyor.

Organik bebek şampuanı satışta!
Artık bebeğinizi yıkarken onun ne gözleri kaşınacak, ne de banyo suyuna gözyaşları karışacak. Danimarka'nın ünlü organik vücut bakım ürünleri markası 'Urtekram', parfümsüz şampuanıyla bebekleri hem rahatlatıyor hem de temizliyor.

BİZE ULAŞIN