Yarım saatte çarpık bacaklara veda

31 yaşına kadar çarpık bacak sorunu yüzünden pek çok problem yaşayan D.Ç., geliştirilen yeni teknikle, yarım saat içinde hayalini kurduğu bacaklara kavuştu.

Yarım saatte çarpık bacaklara veda
İstediği kıyafeti giyemediğinden, sürekli alt bacağını kamufle eden kombinler yapmaya çabaladığından bahseden D.Ç, Estetik International Kliniklerine gelerek, Op. Dr. Bülent Cihantimur'un geliştirdiği Cihantimur Yağ transferi tekniği ile çarpık bacaklarına veda etti. Yarım saat süren operasyon D.Ç.'in bilinci açıkken, sadece belden aşağısı uyuşturularak gerçekleşti. Özellikle üst bacağına kilo aldığından fakat alt bacağının sürekli ince kalarak orantısızlık sorunu da yaşadığını belirten D.Ç'in, kemiklerine dokunulmadan sadece yağ transferi yapılarak, mevcut çarpıklık düzeltildi.

SOĞUKLARA KARŞI BUNLARI TÜKETİN!

KADINLARDA 2 KAT FAZLA GÖRÜLÜYOR!

Geliştirdiği ve kendi adıyla anılan Cihantimur Yağ Transferi tekniğinin ayrıntılarını veren Op.Dr.Bülent Cihantimur, 'Kemik yapısının düzeltilmesinin çok zor olduğundan bahsederek, çarpık bacak sorununa bu teknikle en konforlu ve etkili çözümü sağladıklarını belirtti. Çarpık bacak düzeltme operasyonu, bacağın çökük ve orantısız duran bölgelerine hastanın kendi yağlarını kullanarak yapılan yağ transferi ile yapılıyor. Cihantimur Yağ Transferi tekniğinde, hastanın bölgesel yağ fazlalığı olan alanlarından alınan yağ, sorunlu bölgenin düzeltilmesine fayda sağlıyor. Bu sayede hastalar hem bölgesel yağlanmadan kurtuluyor, hem de şikayeti olan diğer alana yapay dolgu malzemelerinden ziyade kendi kök hücrelerinden zenginleştirilmiş yağ dolgusunun avantajlarını yaşıyorlar. Cihantimur yağ Transferi tekniği ayrıca, dudak, yüz gençleştirme, göğüs, kalça gibi bölgelere de uygulanabiliyor.' diye konuştu.
BİZE ULAŞIN