Bulgur sevenlere büyük kolaylık

Dual ürünleriyle 15 dk’da nefis bulgur pilav çeşitleri yapabilirsiniz!

Bulgur sevenlere büyük kolaylık

İnovatif ürünü Duru Dual Bulgur serisiyle taş değirmenin eşsiz lezzetini ve doğallığını sofralarınıza taşıyor. Seçkin marketlerde tüketiciye sunulan mantarlı, mercimekli, şehriyeli ve nohutlu bulgur pilavı çeşitlerinden oluşuyor. Bulgurlu karışımlarıyla yemek pişirmek için vakti sınırlı olanların imdadına yetişecek.

Yemek yapmaya vakti olmayan ancak bulgur lezzetinden vazgeçemeyenler için pratik, kolay yenilikçi ürünler geliştirdi. Ürettiği Dual Bulgur serisiyle taş değirmenin eşsiz lezzetini ve doğallığını sofralarınıza taşıyor. Kullanım kolaylığı ve zamandan tasarruf sağlayan tamamen doğal hiçbir katkı maddesi içermeyen bulgur karışımlarından oluşuyor. Dual ürünlerinin içeriğindeki tüm bileşenlerin (bulgur-mantar, bulgur - nohut, bulgur - mercimek, bulgur -şehriye) pişme süreleri de aynı olan ürünler, 15 dakikada sofralardaki yerini alıyor.

SAĞLIKLI-DOĞAL PRATİK

Dual ürünleri, herhangi katkı ve koruyucu madde içermiyor, içeriğindeki bulgur taş değirmenlerde öğütülüyor ve tamamen doğal olarak üretiliyor. Dual ürünlerinin içeriğindeki bileşenlerin (mantar, nohut, mercimek şehriye) haşlanma, kurutulma veya kavrulma işlemleri tamamen hijyenik şartlarda el değmeden gerçekleştiriliyor. Besin değeri oldukça yüksek olan Dual ürünlerini doğallı nedeniyle gönül rahatlığıyla tüketebilirsiniz. Duru Dual ürünler; Mantarlı Bulgur, Nohutlu Bulgur, Mercimekli Bulgur ve Şehriyeli Bulgur çeşitlerinden oluşuyor.

AR-GE ÇALIŞMASIYLA BULGURDA İNOVASYON

Duru Bulgur Yönetim Kurulu Başkanı İhsan Duru, tüketicilerin ihtiyaçlarına cevap verebilmek amacıyla bulgurla ilgili sağlıklı ve doğal ürünler geliştirdiklerini söyledi. Bu amaçla Ar-Ge'ye ciddi yatırımlar yaptıklarını belirten İhsan Duru, "Bulgurlu ürünlerimizi geliştirirken sağlıktan, doğallıktan ve lezzetten asla ödün vermiyoruz. Duru Bulgur olarak yemek yapmaya çok fazla zamanı olmayan tüketicilerimizi de düşünerek onlar için tamamen doğal, sağlıklı ve lezzetli ürünler hazırladık. Duru Dual ürün serimizi en iyi özetleyen cümle; Duru Dual, hem doğal hem kolay" diye konuştu.

BİZE ULAŞIN