Mobil Etkinlik Tırı Tüm İlçelerde

Mobil Etkinlik Tırı Tüm İlçelerde
Sakarya Büyükşehir Mobil Etkinlik Tırının Ramazan Ayı süresince tüm ilçelerde vatandaşlarla buluşacağını duyuran Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı İbrahim Aktürk, “Ramazan ayı heyecanını geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yıl da Mobil Etkinlik Tırı ile beraberce yaşayacağız. Etkinliklerimize tüm vatandaşlarımız davetlidir” dedi.
Sakarya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı Mobil Etkinlik Tırı bu Ramazan Ayında da ilçelerde vatandaşlar ile buluşacak. 16 ilçeyi ziyaret edecek gezici platform için etkinlik takviminin belirlendiğini açıklayan Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı İbrahim Aktürk, tüm ilçelerde Ramazan coşkusunu birlikte yaşayacaklarını vurguladı.
Aktürk, “Ramazan ayı heyecanını geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yıl da Mobil Etkinlik Tırı ile beraberce yaşayacağız. Mehteran gösterileri, Çocuk Etkinlikleri, Tasavvuf Müziği ve Sema Gösterilerinin gerçekleştirileceği etkinlik sahnemizle Ramazan’ın huzur ve bereket iklimini birlikte soluyacağız. Etkinliklerimize tüm vatandaşlarımız davetlidir” diye konuştu.
Büyükşehir Mobil Etkinlik Sahnesi Takvimi; 18 Haziran Perşembe / Kaynarca, 21 Haziran Pazar / Ferizli, 22 Haziran Pazartesi / Kuzuluk, 23 Haziran Salı / Hendek, 24 Haziran Çarşamba / Geyve, 25 Haziran Perşembe / Söğütlü, 28 Haziran Pazar / Karasu, 29 Haziran Pazartesi / Pamukova, 30 Haziran Salı / Karaman, 1 Temmuz Çarşamba / Çaybaşı Yeniköy, 2 Temmuz Perşembe / Kocaali, 6 Temmuz Pazartesi / Korucuk, 7 Temmuz Salı / Arifiye, 8 Temmuz Çarşamba / Akyazı, 9 Temmuz Perşembe / Taraklı, 12 Temmuz Pazar / Karapürçek, 14 Temmuz Salı / Sapanca, 15 Temmuz Çarşamba / Camili şeklinde gerçekleştirilecek.
Gerçekleştirilecek etkinlik programı ise şu şekilde; 21.30 - Mehteran Gösterisi, 22.00 - Çocuk Etkinlikleri, 23.15 - Tasavvuf Müziği Konseri ve Sema Gösterisi.
BİZE ULAŞIN