Adapazarı Belediye Başkanı Başkan Süleyman Dişli, Personel Ve Ailelerini Kapıda Karşıladı

Adapazarı Belediye Başkanı Başkan Süleyman Dişli, Personel Ve Ailelerini Kapıda Karşıladı
Adapazarı Belediyesi, Çark Mesire Nikah Sarayı Salonu’nda personele iftar düzenledi. İftara ev sahipliği yapan Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli, personel ve ailelerini kapıda karşıladı.
Adapazarı Belediyesi geleneksel personel iftarı Çark Mesire Nikah Sarayı Salonu’nda yapıldı. İftara katılan personel ve aileleri kapıda karşılayan Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli, çocuklarla yakından ilgilendi.
Belediye personelinin her alanda belediyeyi en iyi temsil etme gayretinde olduğunu belirten Başkan Dişli, “Adapazarı ilçe sınırlarımızın her metrekaresinde sizin alın teriniz emeğiniz var. Şehrin planlamasından, imarına, park bahçelerinden yollarına, sokak temizliğinden güvenliğine kadar her alanda siz hizmet veriyorsunuz. Bu açıdan her birinizin şehre emeği büyük. Bugün burada ilçemize hizmet yolunda birlikte çalıştığımız mesai arkadaşlarımız ve aileleriyle birlikte oruç açmaktan dolayı mutluluk duyuyorum. Ramazan ayı vesilesiyle her birinize emeklerinizden dolayı teşekkür ediyor, Ramazan ayınızın hayırlı geçmesini diliyorum” dedi.
BİZE ULAŞIN