Sapanca’da Çocuk Parkları Yenileniyor

Sapanca’da Çocuk Parkları Yenileniyor
Sapanca Belediye Başkanı Doç. Dr Aydın Yılmazer, ilçe genelindeki eskiyen çocuk parklarını yenileme çalışmalarının devam ettiğini söyledi.
Yeni çocuk parklarının yapımının yanı sıra mevcut parkların da yenilenmesi çalışmalarını başlattıklarını aktaran Yılmazer, “Göreve geldiğimiz günden bugüne ilçemiz genelinde çocuk parklarının sayısını arttırmaya devam ediyoruz. Yeni Mahalleye yeni bir çocuk parkı kazandırdık. Tüm mahallelerimizde eski parklarımızda yenileme çalışması yapıyoruz. Oyun parklarını yenilemekteki amacımız oyun alanlarında çocuklarımızın sağlıklı, güvenli bir şekilde yararlanmalarını sağlamak. Çevre düzenlemesi yapılan ve oyun araçları yenilenen parkaları ayrıca ekiplerimiz, ailelerin ve çocukların güven içinde olması için periyodik olarak kontrol ve bakımlarının yapıyor” dedi.
Yılmazer, ilçe genelindeki çalışmalarının hızla sürdürüldüğünü ifade ederek, “Sapanca Belediyesi olarak Sapanca halkına en iyi hizmeti verme gayretindeyiz. Çalışmalarımız ilçemiz genelinde aralıksız devam ediyor” diye konuştu.
BİZE ULAŞIN