Ceylanpınar Belediyesi Yaz Spor Okulu Açıldı

Ceylanpınar Belediyesi Yaz Spor Okulu Açıldı
Öğrencilerin yaz tatillerini değerlendirmesi ve faydalı aktiviteler yapması amacıyla Ceylanpınar Belediye Başkanlığı tarafından düzenlenen yaz spor okulu açıldı.
Yaz spor okulunda futbol, basketbol ve voleybol branşlarında faaliyet gösterecek yaz okulunda 800 öğrenci yer alıyor. Yaz spor okulu açılış konuşmasını yapan Ceylanpınar Belediye Başkanı Menderes Atilla, “Ceylanpınar Belediyesi olarak yaz spor açılışlarını her yıl gerçekleştiriyoruz. Ceylanpınar’daki çocuklarımızın, yavrularımızın hem zamanlarını iyi geçirmesi hem de spor adına başarılara imza atmaları için yaz spor okullarını açıyoruz" dedi.
Yaz okulu açılış konuşmasının ardından yaz spor okuluna katılan öğrencilere forma dağıtan Ceylanpınar Belediye Başkanı Menderes Atilla, çocuklara başarılar dilerken, okula gelmeleri için çocuklar şehir içi otobüslerinde ücretsiz faydalanabileceklerini söyledi.
Ceylanpınar Belediyesi Kültür ve Sosyal işleri Müdürlüğü spor birimi tarafından yönetilen yaz spor okulu günlük ders programları ile öğrenciler, Ceylanpınar İlçe Stadyumunda eğitim görecek.
BİZE ULAŞIN