Evlenme teklif ettirmenin 7 yolu

Yıllardır aynı kişiyle çıkıyorsunuz ama hala size evlenme teklif etmedi. Tüm arkadaşlarınız evlenip çoluk çocuğa karıştı ama siz hala onun evlenme teklifini bekliyorsunuz. Evliliğe hazır olduğunu kesin ama o henüz hazır değil. işte onun size evlenme teklif etmesini sağlamanın 7 yolu:

Onun doğru kişi olduğundan emin olun

Onun doğru kişi olup olmadığından emin olmak sizin için ilk adım; çünkü, eğer yanlış kişiyle beraberseniz ne yaparsanız yapın işe yaramayacaktır. Peki onun doğru adam olduğunu nasıl anlayacaksınız?

Çok basit! Sadece kendinize şu soruları sorun: "Size saygı duyuyor mu? Ailenizi seviyor mu? Çocukları seviyor mu? İçinizdeki ses, onun doğru erkek olduğunu söylüyor mu? Aileniz ve arkadaşlarınız onun hakkında ne düşünüyor?" Eğer tüm bunlara cevabınız olumluysa, o doğru kişi demektir, o zaman ikinci adıma geçebilirsiniz.

Neden evliliği ertelediğini anlayın

Onun evlenme teklifini erteleyen siz veya sizin karakteriniz olabilir. O yüzden onun evlenme teklifine mani olacak ne yapıyorsanız yapmaktan vazgeçin. Problemin ne olduğunu bulun ve hemen çözün.

Yanınızdayken kendini evinde hissetmesini sağlayın

Ona doğru kişi olduğunuzu hissettirin, ona yemekler pişirin, çamaşırlarını yıkayın, onun arkadaşı olun, ona problemlerini ve hayatını sizinle paylaşabileceğini hissettirin; o konuşurken onu dinleyin ve siz de problemlerinizi onunla paylaşın. Onun hem kız arkadaşı hem de en iyi arkadaşı olun.

Şikayet etmeyi bırakın

Birçok bayanda görülen ortak problem şikayet etme problemidir; ama erkekler sürekli şikayet eden bir eşe sahip olmak istemezler. Bu yüzden belki de onun evlenme teklifini ertelemesinin sebebi sizin şikayetçi yapınızdır. Siz şikayetlerinizi bıraktığınızda o da size evlenme teklif etmeye daha da yaklaşacaktır.

Onu ailenizle tanıştırın

Onu ailenizle ve arkadaşlarınızla tanıştırmak ona değer verdiğinizi gösterecektir ve o da sizi ailesiyle tanıştırmak isteyecektir.

Annesiyle de arkadaş olun

Annesinin sizi sevmesini sağlamak için annesini düzenli olarak ziyaret edin ve onun yanındayken doğal davranın.

Fazla sıkmayın

Nereye giderse onun peşinden gitmek, sürekli etrafında olmak onun sizinle evlenmesini sağlamayacaktır, bu yüzden onu rahat bırakın, özgürlüğünü kısıtlamayın.

BİZE ULAŞIN