Sevgililer Günü'nü yalnız geçirmemenin 5 yolu

Sevgililer Günü çok yaklaştı; ama bazılarımız için bu gün yalnız olmak çok kötü bir deneyim olabilir. İşte o günden önce dışarı çıkıp 14 Şubat gelmeden bir sevgili bulmanın yolları...

Dışarı çıkın

İlk olarak yapmanız gereken dışarı çıkıp etrafa bakınmak. Evde oturup durumunuzu düşünmek de iyi olabilir ama bunun hiçbir faydası olmaz. O yüzden de dışarı çıkın. Güleryüzlü olun ve bir dahaki sefere bir kitapçıya ya da cafeye gittiğinizde yanınızdakilere merhaba diyin.

Gönüllü işler yapın

Zamanınız oldukça gönüllü işler yapmak birileriyle tanışmanın en iyi yoludur, bu hem bencilce olmayan bir şeydir hem de topluma faydalıdır. Gönüllü işler yaparken sevgili bulma şansınız çok fazladır; bu yüzden gidip diğer insanlarla tanışın.

Kulüplere katılın

Eğer bulunduğunuz yerde yeniyseniz ve çok fazla insan tanımıyorsanız, bir kulübe katılmak her zaman iyi fikirdir. Üniversitenizin mezunlar derneği olabilir, ya da mahallenizdeki bir dernek olabilir hatta ticaret odası bile olabilir. Bağış toplama etkinliklerine ve partilere katılarak yeni insanlarla tanışma imkanı bulabilirsiniz.

Arkadaşlık sitelerini deneyin

Denemekten zarar gelmez! Bir sürü insanın kayıtlı olduğu çok güzel arkadaşlık siteleri var. Size yakın oturan bekarlara bakın ve iyi görünenlere göz kırpın. Onlardan biri hayallerinizin erkeği olabilir.

Arkadaşlarınızı arayın


Eğer bunların hiçbiri işe yaramazsa, eski bir arkadaşınızı arayın ve bir parti yapın. Böylelikle tüm arkadaşlarınızla birlikte neşe dolu bir gece geçirebilirsiniz.
BİZE ULAŞIN