Demirgil’den Ramazan Bayramı Mesajı

Demirgil’den Ramazan Bayramı Mesajı
Sivas Esnaf Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Yüksel Demirgil, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.
Başkan Demirgil yayınladığı mesajda, mübarek Ramazan Bayramı’na bir kez daha kavuşmanın mutluluğunu yaşadıklarını kaydetti.
Demirgil, "Bayramlarımız birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu pekiştiren dayanışma ve paylaşma duygularını en üst düzeyde hissetmemize neden olan müstesna günlerimizdir. Bayramlar berekettir, umuttur, özlemdir. Bayramlar yarınlara hayırlar taşıyan niyettir. Dini ve milli günlerimiz milletimizin birlik, beraberlik, barış ve huzur içerisinde yaşamasını sağlayan özel günlerdir" dedi.
Sivas halkının esnaf ve sanatkarlarının mübarek ramazan bayramını kutlayan Başkan Demirgil, "Ramazan Bayramı’nın tüm Sivaslı hemşerilerime, çalışanlarımıza, milletimize ve ülkemize iyilikler getirmesini, her geçen gün büyüttüğümüz sevgi, saygı, yardımlaşma ve paylaşma ortamının daha da gelişmesine vesile olmasını diliyorum. Hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle, siz Sivaslı kardeşlerimin, ayrıca yurt içinde ve yurt dışındaki bütün hemşerilerimizin, aziz Türk milletinin, bütün İslam ve insanlık aleminin Mübarek Ramazan Bayramlarını en samimi duygularımla kutluyorum” ifadelerini kullandı.
BİZE ULAŞIN