Kaymakama ilginç veda!

Son Kaymakamlar kararnamesi ile Erzurum'un Oltu ilçesine tayini çıkan Uşak'ın Sivaslı İlçe Kaymakamı
Sedat Yıldırım, düzenlenen veda gecesiyle Sivaslı'ya veda etti.

Yaklaşık 4 yıldır Sivaslı Kaymakamı olarak görev yapan Sedat Yıldırım için ilçenin yerel yöneticileri veda gecesi düzenledi. Sivaslı Kaymakamlığı Sosyal Tesisleri'nde düzenlenen geceye Karahallı Kaymakamı Ümit Cavuldak, Sivaslı Belediye Başkanı Zafer Küçükgöl, AK Partili İl Genel Meclisi Üyesi Mehmet Ezel, AK Parti eski Uşak Milletvekili Alim Tunç, İlçenin diğer yerel yöneticileri ile çok sayıda davetli katıldı.

Sivaslı Kaymakamı Sedat Yıldırım, dört yıllık görev süresince halkla uyum içerisinde çalıştıklarını, ilçenin birçok sorununa çözüm bulduklarını söyledi. Gecede Kaymakam Yıldırım'a plaket veren Uşak İl Genel Meclisi Üyesi Mehmet Ezel, ilçeden ayrılanları ıslatarak uğurladıklarını ifade etti.

Gece geç saatlere kadar devam eden veda gecesinde Kaymakam Sedat Yıldırırm'I havuza attılar. Sivaslı Belediye Başkanı Zafer Küçükgöl, İl Genel Meclisi üyesi Mehmet Ezel de kaymakam ile birlikte gecenini ilerleyen saatlerinde havuza atladı. İlçenin önemli bir çok sorununa çözüm getiren Kaymakam Yıldırım'ı görkemli bir veda gecesi ile uğurlamak istediklerinin anlatan Sivaslı Belediye Başkanı Zafer Küçükgöl,
Yıldırım'a yeni görev yerinde başarılar diledi.

Yerel sanatçıların da sahne aldığı gecede doyasıya eğlenen Kaymakam Sedat Yıldırım ve davetliler unutulmaz bir gece yaşadıklarını dile getirdi. Geceye katılan davetlilerin defalarca havuza attığı Kaymakam Sedat Yıldırım, "İlçe halkı benim için anlamlı bir veda gecesi düzenledi. Bana olan sevgilerini göstermek için düzenlenen gecede 4 yıl birlikte çalıştığımız arkadaşlarla eğlendik. Gecenin ilerleyen saatlerinde beni omuzlarına alıp havuza attılar. Görev yaptığım süre içerisinde bana yardımcı olan herkese teşekkür ediyorum" dedi.
İÇİŞLERİ BAKANLIĞI KONUYA İLİŞKİN İNCELEME BAŞLATTI

İçişleri Bakanlığı, Sivaslı kaymakamı için düzenlenen ''uğurlama gecesi''ne ilişkin inceleme başlattı.
Alınan bilgiye göre, Uşak'ın Sivaslı ilçesinden Erzurum'un Oltu ilçesine atanan kaymakam Sedat Yıldırım için düzenlenen ''uğurlama gecesi''yle ilgili olarak İçişleri Bakanlığı'nca inceleme başlatıldı. Konuyla ilgili bir mülkiye müfettişinin görevlendirildiği bildirildi.

BİZE ULAŞIN