Bülent Arınç Manisa'da

Pazar 27.09.2009 12:08
Güncelleme: Pazar 27.09.2009 12:08
ABONE OL
Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Manisa'nın Kırkağaç ilçesi Belediye Başkanı İsmail Gedüz ve Kaymakam Ali Sırmalı'yı ziyaret etti.

Arınç, Kırkağaç Belediye Başkanı İsmail Gedüz'ü ziyaretinde yaptığı konuşmada, ilçenin iktidarları döneminde, 2002'den bu yana büyük kamu hizmetleri aldığını, hastane, okul, spor salonu ve üniversite yatırımlarının tamamlandığını söyledi.

İlçenin yol bağlantılarının iyileştirilmesi için yapılan yatırımların devam ettiğini belirten Arınç, yeni yollarla ekonominin de canlanacağını, yatırımların bundan sonraki dönemde de artarak süreceğini kaydetti.
Belediye Başkanı Gedüz ise göreve başladığından bu yana belediyeye ilk kez bakan düzeyinde bir ziyaretin gerçekleştiğini, ''ağabeyleri'' olarak gördükleri Arınç'ın ziyaretlerinin kendilerini mutlu ettiğini belirtti.

Gedüz, Arınç'a Kırkağaç kavunu hediye etti. Arınç, kavunu salı günü yapılacak Bakanlar Kurulunda ''kesip hep beraber yemek üzere aldığını'' söyledi.

Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Arınç, daha sonra Kırkağaç Kaymakamlığını ziyaret etti. Göreve 1 ay önce başlayan kaymakam Ali Sırmalı'yı tebrik eden Arınç, Kırkağaç'ın kaymakamlık görevi yürütmek için çok şanslı bir yer olduğunu, ilçe halkının hizmet edenleri asla unutmadığını ifade etti.

Kaymakam Sırmalı da Arınç'ın desteğiyle ilçede güzel hizmetlere imza atmak istediğini dile getirdi.