Geriye tek sinkaflı küfür kaldı

BAHÇELİ'YE SERT: Kendi tabanından bahsederken 'inlerine çekilmeyecekler' ifadesini kullanmıyor. Türkiye Cumhuriyeti başbakanına yönelik ifadeler kullandılar avanesiyle birlikte. Bunlar önce bir edep adap dersi almalı. Bir sinkaflı küfürleri kullanmadıkları kaldı, özel toplantılarında kullanıyorlardır. Bu iftiraları atanlar, merhum liderlerinin çeşitli otellerde Ermeni liderlerle yaptığı görüşmelere baksınlar ondan sonra konuşsunlar.
KILAVUZ UYARISI: Takvime bağlanan ne Sayın Bahçeli? Bakın burada bir ifade var, onayın müteakiben 2 aydan bahsediyor. Bu onay nedir? Parlamentonun onayıdır. Bu olmadan, bir defa bu iki aylık süreç işlemez. Kılavuzlarınızı iyi seçin, eğer yanlış seçerseniz başınız her zaman derde girer.
AZERİLERE GÜVENCE: Değerli dostum İlham Aliyev'le görüşüyoruz. Pek çok şey paralel yürüyor. Azerbaycan'da kardeşlerimiz bize güveniyor.
MAÇ UYARISI: Ermenistan Cumhurbaşkanı Sayın Sarkisyan'ı ve diğer davetlileri Türk misafirperverliğine yakışır şekilde karşılayacak, ağırlayacak ve uğurlayacağız. Süreçten kendilerine siyasi veya farklı çıkar devşirmek isteyenler çıkabilir. Bursalı kardeşlerimin, vatandaşlarımın buna prim vermeyeceklerine, tahriklere boyun eğmeyeceklerine tüm kalbimle inanıyorum.
BİZE ULAŞIN