Böyle futbol olur mu?

Lider olma umuduyla stada erken gelen, taraftarının coşkusuna ortak olan ama yine üzülen başkan Demirören maç sonu patladı: "Bu kadar para veriyoruz. Her şeyi yapıyoruz. Böyle futbol mu olur?"..

Salı 05.05.2009
ABONE OL
Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören önceki günkü maç sonrası kızgındı. Bursa maçına da aynı heyecan ile gelen, lider olmayı umuyorken stattan üzgün ayrılan Demirören, aynı şoku bir kez daha yaşayınca çok sinirlendi. Başkan maç bittiği zaman önce, F.Bahçe Başkanı Aziz Yıldırım 'ı uğurladı. Yıldırım'ın teselli ettiği Demirören daha sonra yöneticilerle kısa bir durum değerlendirmesi yaptı. Başkanın bu toplantıda, "Bu kadar para veriyoruz. Her şeyi yapıyoruz. Böyle futbol mu olur? Ernst oyundan çıkar mı? Sahanın en çalışkan adamıydı. Bu fırsat nasıl tepilir. Hakem üç hata yaptı. Guiza'nın attığı golde hakem Gökhan'a faulü es geçti. Penaltıyı vermedi, ofsaytı görmedi" dediği öğrenildi.

SONUNA KADAR DESTEK
Durum değerlendirmesi sonrası başkan, Bursa karşılaşması sonrası olduğu gibi yine yöneticilerine döndü ve, "Bu konuşmayı burada unutalım. Zamanı gelince değerlendiririz, henüz bitmiş bir şey yok. Şampiyonluk şansımız devam ediyor. Şimdi hocaya ve takıma destek olma zamanı. En iyisi de bu şartlarda sessizce beklemek" şeklinde konuştu.