Canıma tak etti

F.Bahçe derbisinde aldığı 3 maç ceza sonrasında futbol dışı haberlerle manşetlerden düşmeyen Arda Turan, "Üzerime geliyorlar. Hep ben suçlu oluyorum" diye konuştu

Çarşamba 06.05.2009
Son Güncelleme: Çarşamba 06.05.2009
ABONE OL
Fenerbahçe derbisinde Semih ile kavga eden, Atatürk Olimpiyat Stadı'nda güvenlik görevlileriyle problem yaşayan ve son olarak Paris tatili dönüşü Atatürk Havaalanı'nda güvenlik görevlisiyle kavga eden arkadaşı yüzünden adı yine manşetlere taşınan Arda sıkıntılı günler geçiriyor. Yakın çevresine "Her olayda suçlu ben oluyorum. Hep benim üzerime geliyorlar. Derbide ilk tokadı yiyen benim, Olimpiyat Stadı'nda itilen kakılan benim, havaalanında kavga eden arkadaşım. Ben ayırmaya çalışıyorum, kavga eden benmişim diye lanse ediyorlar" dediği ve Türkiye'den ayrılık sinyali verdiği öğrenildi. Galatasaray'ın genç yıldızının "Futbolsevere göstermek istedikleri Arda ben değilim. Artık canıma tak etti. Her konuda suçlu ben oluyorum. Daha ne kadar bu baskıya dayanabilirim ki? Bu böyle devam edecekse çeker giderim" dediği de gelen haberler arasında.
BAŞKAN POLAT UYARDI
Arda ve arkadaş grubunun havaalanındaki görüntülerini izleyen Galatasaray Başkanı Adnan Polat'ın Arda'yı telefonla aradığı ve "Arkadaşlarını da, gideceğin mekanları da doğru seç. Biraz daha sorumlu olman gerekiyor" diye konuştuğu da ifade edildi.