Fenerbahçe yolu şimdilik kapalı!

Bülent Uygun: "F.Bahçe'yle adımın anılmasından gurur duyarım. Ama Sivas'taki misyonum daha bitmedi. Burada yapacağım çok iş var"

Çarşamba 06.05.2009
Son Güncelleme: Çarşamba 06.05.2009
ABONE OL
Sivas Teknik Direktörü Bülent Uygun, Fenerbahçe'yle adının anılmasından gurur duyduğunu belirterek ancak Sivas'takı misyonu bitmediği için sarı-lacivertli kulübe gitmesinin şimdilik söz konusu olmadığını açıkladı. Uygun, Denizli Pamukkale Üniversitesi'nde düzenlenen söyleşi öncesi basın mensuplarıyla sohbet etti. Genç teknik adam, Anadolu'da yapılacak daha çok işi olduğunu söyleyerek, "Sivasspor'dan ayrılmayacağımı söylüyorum. Bazı dostlarım, 'Böyle konuşma, yarının ne olacağı belli olmaz' diyor. Sivasspor'da başlattığımız projeler var. Stadyum, spor salonları, yüzme havuzları, kolej yapacağız. Markalaşma ve tesisleşme adına önemli hamlelerimiz olacak. Her şeyden önemlisi Sivasspor'a manevi borcum var. Benim en büyük hedefim Sivasspor'u şampiyon yapmak ve Şampiyonlar Ligi'nin en genç teknik direktörü olabilmek.

PARAYLA PULLA ÖLÇÜLMEZ
Yakaladığım bu güzellikler parayla pulla ölçülemez. Fenerbahçe'de gol kralı oldum, şampiyonluk yaşadım. İnsanlar bizi oraya yakıştırıyor. Bu bana gurur veriyor. Zamanı geldiğinde, kendi hayallerimi gerçekleştirmek adına Fenerbahçe'de olmayı ve başarıyı yaşamak isterim. Şu anda Sivasspor'dayım ve hiçbir yere gitmeyi düşünmüyorum" şeklinde konuştu.