Güneş'e dokundu

Gönlünün yerli hocadan yana olduğunu belirten Trabzon Başkanı Şener, "Şenol Güneş ile temas kuruldu. Güneş'in camia için ne ifade ettiğini açıklamaya lüzum görmüyorum" dedi

Cuma 08.05.2009
Güncelleme: Cuma 08.05.2009
ABONE OL
Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, teknik direktör arayışlarıyla ilgili konuştu. Takımın başına yabancı teknik adam getirmeyi en başından beri düşünmediklerini ve hedefte yerli bir çalıştırıcı olduğunu söyleyen Şener, aceleci davranmayacaklarını kaydetti. Tolunay Kafkas ile söz kesildiği yönündeki iddiaların gerçek olmadığını belirten Şener, "Kafkas sevdiğimiz bir kardeşimiz ama kendisi bana Trabzonspor için birkaç yıla daha ihtiyacı olduğunu söyledi. Ünal Karaman üzerinde durduğumuz bir seçenek ancak önce ligin seyrinin netleşmesini bekleyeceğiz" diye konuştu.

ÇİN'DE BİLE OLSA ALIRIM
Kore'de takım çalıştıran Şenol Güneş ile asbaşkan Hayrettin Hacısalihoğlu'nun görüştüğünü ifade eden Şener, "Görüşmeler hangi aşamada bilemiyorum. Şenol Güneş'in camia için ne ifade ettiğini açıklamaya lüzum görmüyorum" dedi. Bordo-mavili kulüp için en iyisini yapacaklarını vurgulayan başkan Şener, "Camia şunu bilmeli ki; Trabzonspor'un yararına olacağına inandığım hocayı Çin'de bile olsa alıp takımın başına getiririmdiye konuştu."