Sakaryaspor 1. Lig'den düştü

Bank Asya 1. Lig'de Sakaryaspor, deplasmanda Kasımpaşa'yı 1-0 yendi ve 1. Lig'den son düşen takım oldu.

Stat: Recep Tayyip Erdoğan

Hakemler: Mustafa Kamil Abitoğlu xxx, Erhan Sönmez xxx, Mehmet Kısal
xxx

Kasımpaşa: Kani xx, Sabri xx, Ömer xx (Dk. 46 Yekta x), Rıza xx (Dk. 61 Yavuz x), Desire x, İsmail xx, Evren xxx, Onur xx, Askou xx, Sertan x (Dk. 46 Özgür xx), Bülent x

Sakaryaspor: Atilla xx, Serkan xx, Abdulvahit xx, Okan Koç xxx, (Dk. 85 Erol ?), Mustafa Sevgi xx, Diakhate xx (Dk. 62 Burak xx), Hasan xx, Özgür Can xx (Dk. 69 Levent x), Ferdi xx, İlhan xx, Mustafa Aydın xx

Gol:
Dk. 62 Okan Koç (Sakaryaspor)

Sarı kart: Dk. 77 Levent (Sakaryaspor)

Bank Asya 1. Lig, TFF 2. Lig Yükselme ve Klasman Grupları ile TFF 3. Lig Yükselme ve Klasman Grupları'na haftanın maçlarıyla devam edildi.

Alınan sonuçlar şöyle:

BANK ASYA 1. LİG

Kardemir Karabükspor-Kartalspor..........................( 3 - 0 )
Kasımpaşa-Sakaryaspor....................................( 0 - 1 )
Boluspor-Güngören Belediyespor...........................( 3 - 1 )
Çaykur Rizespor-Karşıyaka................................( 2 - 1 )
Malatyaspor-Giresunspor..................................( 0 - 1 )
Altay-Kayseri Erciyesspor................................( 1 - 3 )
Samsunspor-Adanaspor.....................................( 1 - 1 )

TFF 2. LİG YÜKSELME GRUBU

Belediye Vanspor-Eyüpspor................................( 1 - 0 )
Çorumspor-Tarsus İdmanyurdu..............................( 1 - 0 )
Mersin İdmanyurdu-Beykoz 1908............................( 1 - 1 )
Körfez Belediyespor-Bucaspor.............................( 3 - 1 )
Tokatspor-Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi DİSKİ Spor....( 1 - 0 )

TFF 2. LİG 1. KLASMAN GRUBU

Darıca Gençlerbirliği-Sarıyer............................( 3 - 2 )
BUGSAŞ Spor-Beylerbeyi...................................( 3 - 1 )
Bozüyükspor-Dardanelspor.................................( 0 - 0 )
Pendikspor-Gebzespor.....................................( 1 - 2 )

2. KLASMAN GRUBU

Fethiyespor-Altınordu....................................( 2 - 2 )
Adana Demirspor-Turgutluspor.............................( 1 - 2 )
Denizli Belediyespor-Afyonkarahisarspor..................( 3 - 1 )
Alanyaspor-Marmaris Belediyespor.........................( 2 - 0 )

3. KLASMAN GRUBU

Alibeyköy-Zeytinburnuspor................................( 1 - 2 )
Kırşehirspor-Maltepespor.................................( 1 - 0 )
Kırıkkalespor-Türk Telekomspor...........................( 1 - 1 )
Konya Şekerspor-Etimesgut Şekerspor......................( 5 - 2 )

4. KLASMAN GRUBU

Çankırı Belediyespor-Akçaabat Sebatspor..................( 1 - 2 )
Pazarspor-Ofspor.........................................( 1 - 0 )
Arsinspor-Yimpaş Yozgatspor..............................( 6 - 1 )
Erzurumspor-Karsspor.....................................( 3 - 1 )

5. KLASMAN GRUBU

Şanlıurfa Belediyespor-Elazığspor........................( 0 - 2 )
İskenderun Demirçelikspor-Malatya Belediyespor...........( 0 - 2 )
GASKİ Spor-Adıyamanspor..................................( 2 - 4 )
Mardinspor-Şanlıurfaspor.................................( 4 - 1 )

TFF 3. LİG YÜKSELME GRUBU

Bafra Belediyespor-Pursaklarspor.........................( 2 - 1 )
Hatayspor-İzmirspor......................................( 3 - 0 )
Kahramanmaraşspor-Lüleburgazspor.........................( 4 - 1 )
Göztepe-Tavşanlı Belediye TKİ Linyitspor.................( 2 - 0 )
Ankara Demirspor-Tepecik Belediyespor....................( 2 - 2 )

TFF 3. LİG 1. KLASMAN GRUBU

Yalovaspor-Anadolu Üsküdar 1908 Spor.....................( 1 - 0 )
OYAK Renault-Fatih Karagümrük............................( 1 - 0 )
Orhangazi Gençlerbirliği-Küçükköyspor....................( 5 - 0 )
Yıldırım Bosnaspor-Gölcükspor............................( 1 - 1 )

2. KLASMAN GRUBU

Torbalıspor-Menemen Belediyespor.........................( 3 - 1 )
Mustafakemalpaşaspor-Aydınspor...........................( 3 - 2 )
Bandırmaspor-Balıkesirspor...............................( 1 - 0 )
Nazilli Belediyespor-Ispartaspor.........................( 1 - 1 )

3. KLASMAN GRUBU

Düzcespor-Keçiören Belediyespor..........................( 2 - 0 )
İnegölspor-Bursa Nilüferspor.............................( 0 - 1 )
Keçiörengücü-Aksarayspor.................................( 2 - 3 )

4. KLASMAN GRUBU

Gümüşhanespor-Araklıspor.................................( 3 - 2 )
Bulancakspor-Ünyespor....................................( 1 - 4 )
Erzincanspor-Demirçelik Divriğispor......................( 2 - 1 )
Sürmenespor-Kastamonuspor................................( 2 - 1 )

5. KLASMAN GRUBU

Kilis Belediyespor-Bağlar Vuralspor......................( 0 - 1 )
Ceyhanspor-Batman Petrolspor.............................( 1 - 1 )
Batman Belediyespor-Belediye Bingölspor..................( 0 - 1 )
Diyarbakır Kayapınar Belediyespor-Siirtspor..............( 2 - 1 )
Goller Cepte
BİZE ULAŞIN