Sivas’a başkan morali

Sivasspor Başkanı Otyakmaz oyuncularını şu sözlerle motive etti: “Takımı bu noktaya siz getirdiniz. Üzüldük ama aslanlar gibi mücadeleye devam edin.”

Pazartesi 11.05.2009
Son Güncelleme: Pazartesi 11.05.2009
ABONE OL
Sivasspor Başkanı Mecnun Otyakmaz, İstanbul Büyükşehir maçında alınan kötü sonuca rağmen soyunma odasına giderek takımını tebrik etti ve kırmızı-beyazlı futbolculara moral verdi. Başkan Otyakmaz'ın burada yaptığı toplantıda şunları dediği öğrenildi: "Takımı buraya sizler getirdiniz. Zaferler gibi üzüntüleri de yaşayacağız. Elbette hepimiz üzgünüz, büyük bir avantajı kaçırdık. Son 3 haftada da aslanlar gibi mücadele edip şampiyon olacağınıza inanıyorum. Biz nasıl sürpriz bir yenilgi aldıysak, Beşiktaş da mutlaka alacaktır. Siz oynayacağınız kendi maçınıza bakın."

SEDYE BOŞ KALDI!..
Sivas-İstanbul BŞB mücadelesinde karelere yansıyan bir fotoğraf çok ilginçti. Maçın 62. dakikasında kalesinde gördüğü bir pozisyon sonrası sakatlanan İstanbul BŞB kalecisi Mehmet Ali, oyuncu değişikliği için saha kenarına yürümeye başladı. Fakat ayağının üzerine basamayınca sedyenin gelmesi için sahaya oturdu. Sedye ve sağlık ekipleri geldiği sırada, Sivassporlu Sedat "Zaman geçmesin" diye Ali'yi karga tulumba kucaklayarak saha dışına çıkarmak istedi. Bu an, fotoğraflara işte böyle yansıdı.

Ankara'ya taşınıyorlar
32. haftada Hacettepe ile deplasmanda karşılaşacak Sivasspor'un karşılaşmaya Ankara'da hazırlanacağı öğrenildi. Liderliği Beşiktaş'a kaptıran Yiğidolar'da, teknik direktör Bülent Uygun futbolcularına bir gün izin verirken, kırmızı-beyazlı ekibin Başkent'te kamp yapacağı kaydedildi. Dünü izinli geçiren ve bugün öğleden sonra toplanacak olan Sivasspor takımının, Kızılcıhamam'da kamp yapacağı bildirildi.