"UEFA hedefine emin adımlarla ilerliyoruz"

Bursaspor Kulübü Başkanı İbrahim Yazıcı, UEFA Kupası'na katılma yolunda belirledikleri hedefe doğru emin adımlarla ilerlediklerini söyledi.

Pazartesi 11.05.2009 00:00
ABONE OL
Yazıcı, muhabirine yaptığı açıklamada, özellikle son 7 haftada alınan 6 galibiyet ve 1 beraberliğin kentte büyük bir coşkuya ve heyecana neden olduğunu ifade etti.

Bursaspor'un artık tüm Türkiye'nin konuştuğu bir takım olduğunu vurgulayan Yazıcı, ''Türkiye'deki tüm spor kamuoyu bizden bahsediyor. Geriye kaldı son 3 hafta. Bu maçlarımızı da kazanmaktan başka bir düşüncemiz yok. UEFA hedefine emin adımlarla ilerliyoruz. Bunu başaracağımıza inanıyorum'' dedi.

Yazıcı, Bursaspor'da her zaman başarının konuşulması gerektiğini, ancak yaşanan bazı olumsuzluklar nedeniyle geçmişte kulübün kötü durumlarla karşı karşıya kaldığını dile getirerek, şunları kaydetti:

''Ben ve yönetim kurulundaki arkadaşlarım Bursaspor'un başarısı için buradayız. Bursaspor, Bursa'nın tek takımı. Takım başarılı sonuçlar aldıkça şehirde insanlar mutlu oluyor, aksi sonuçlarda ise insanlar mutsuz oluyor. Biz, iyi gününde de kötü gününde de takımlarını bir an olsun yalnız bırakmayan taraftarımızın yüzünü hep güldürmek istiyoruz. Bursa kenti, Bursaspor taraftarı başarıyı hak ediyor. Bursaspor büyük bir camiadır, tüm kent bu camianın etrafında birleştiğinde hedeflerimiz daha da büyüyecektir.''