Bir iyi bir kötü haber

Fortis Türkiye Kupası finali öncesi Beşiktaş’ta Delgado’nun oynamasının çok zor olduğu öğrenildi. Nobre’de umut ışığı belirdi

Salı 12.05.2009
Son Güncelleme: Salı 12.05.2009
ABONE OL
Fenerbahçe ile oynanacak kupa finali öncesi Beşiktaş'a bir iyi bir kötü haber geldi. Dün akşam idmanına katılmayan Delgado'nun kasığında problem olduğu, Fenerbahçe karşısında oynamasının mümkün olmadığı öğrenildi. Yerine Yusuf'un forma giyeceği Arjantinli futbolcu yine de 18 kişilik kadroya alınacak. Belindeki sakatlığı süren Nobre'de ise umut ışığı belirdi. Dün takımdan ayrı koşu yapan Brezilyalı topla çalışarak kendini denedi. Geçen hafta İzmir'de alternatif tıp yöntemleriyle tedavi olan Nobre'de düzelme olduğu ve hakkındaki kararın bugün verileceği öğrenildi. Nobre'nin her şeye rağmen kupa finalinin 18 kişilik kadrosuna alınmak istediği bildirildi.

Başkan mahsur kaldı
Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören, Akhisar'da asansörde mahsur kaldı. Demirören, bazı etkinliklere katılmak üzere Manisa'nın Akhisar ilçesine geldi. Belediye Başkanı Salih Hızlı tarafından karşılanan Demirören, başkanla birlikte ikinci kata çıkmak üzere asansöre bindi. Bu arada meydana gelen arıza üzerine yaklaşık 7 dakika asansörde mahsur kalan Demirören ve Hızlı, daha sonra asansörden indi ve yürüyerek Hızlı'nın makam odasına geçti.