İlk vukuatı değil

Deniz Barış'a küfreden Luis Aragones, daha önce Fenerbahçe'de Volkan Demirel, Emre, Semih ve Deivid'le, İspanya'da ise Torres ve Sergio Ramos'la sorun yaşamıştı

Salı 12.05.2009
Son Güncelleme: Salı 12.05.2009
ABONE OL
Fenerbahçe Teknik Direktörü Luis Aragones'in Denizli maçı sonrasında Deniz Barış ile küfürleşmeye varan tartışması takım içinde de büyük tepkilere neden oldu. Aragones'in üslubundan şikayet eden futbolcular, hiçbir teknik adamın oyuncusuna böyle davranmaya hakkı olmadığını söylediler.

ÜÇ İSMİ AFİŞE ETMİŞTİ
Deniz Barış olayıyla Aragones'in takım içindeki davranışları gün yüzüne çıktı. Ancak bu İspanyo hocanın ilk vukuatı değil. Aragones, Beşiktaş maçı öncesinde Deniz'in stoper oynatılmasını isteyen Emre, Semih ve Volkan Demirel'i maç toplantısında afişe etmiş ve bu isimleri yerden yere vurmuştu. Aragones, Brezilyalı Deivid'e de antrenman sırasında küfür etmiş, olay diğer Brezilyalılar'ın araya girmesiyle tatlıya bağlanmıştı. Aragones, Euro 2008'de İspanya Milli Takımı'nın başındayken de golcüsü Fernando Torres'i Rusya maçının 54'üncü dakikasında oyundan çıkarmış, daha sonra bu isimle tartışmıştı. Aragones, İtalya mjaçı öncesi de Sergio Ramos'un performansını da medya önünde eleştirmişti. Ramos da antrenmanda Dede'yle tartışmaya girmişti.

KAZANSA DA GİDER
Yönetimin bu tartışmayla ilgili nasıl bir tavır takınacağı merakla beklenirken, kupa finali öncesi hocayla futbolcular arasındaki koüpukluğun bir kez daha ortaya çıkması "Kupa kazanılsa dahi İspanyol teknik adam gönderilecek" yorumlarına neden oldu.