Üç takviye ile uçarız

Sarı-kırmızılı kulübün anlaşma sağladığı Alman teknik direktör Schuster umut dolu mesajlar verdi.

Salı 12.05.2009 00:00
ABONE OL
Yönetici Haldun Üstünel ile dün bir kez daha görüşen Schuster, "G.Saray'ın çok iyi kadrosu var. Özellikle Arda gibi bir yıldıza sahip olması büyük avantaj. Arda kalitesinde bir oyuncu Avrupa'da bile yok. Tekniği ve futbol zekası müthiş. Ayrıca Kewell ve Baros kendilerini dünyaya kanıtlamış isimler. Bu kadroyu 3 yeni transferle takviye edersek ligde şampiyon olur, Avrupa kupalarında da büyük başarılar kazanırız" diye konuştu. Schuster'in bu iddialı sözleri Üstünel'in yüzünü güldürdü.

Panik yapmayın

G.Saray'ın anlaştığı Alman hocanın, "2-3 takviye ile bu takım Avrupa'da da ses getirir" sözü yüreklere su serpti. Başarı sözü Bülent Korkmaz'ın yerine Bernd Schuster ile prensipte anlaşan G.Saray, transfer için de kolları sıvadı. Cimbom'un maç kasetlerini izleyen Alman hocanın, "Panik yapmayın. Gördüğüm kadarıyla kadro çok kaliteli. 2-3 iyi transfer ile Türkiye'de şampiyon oluruz, Avrupa'da da ses getiririz" dediği öğrenildi.

Onu satmayın

Özellikle Arda'ya hayran kaldığı belirtilen Alman hocanın görüştüğü Haldun Üstünel'e Kewell ve Baros için de olumlu sözler söylediği belirtiliyor. Schuster'in, "Arda'yı satmayın. Onun kalitesinde bir oyuncuyu bulmak zor" dediği de öğrenildi. Schuster, G.Saray'ı, Beşiktaş maçında canlı izleyecek.