Aragones'e sevinirim!

Uluç: FB'e kupayı alsa bile aldanmaması gerekiyor. Bir değişiklik yapmazsa, gazeteci olarak değil ama bir G.Saraylı olarak çok mutlu olurum.

Çarşamba 13.05.2009 00:00
ABONE OL
Usta kalem Hıncal Uluç F.Bahçe'yi değerlendirdi. Uluç " FB'e kupayı alsa bile aldanmaması gerekiyor. Bir değişiklik yapmazsa, gazeteci olarak değil ama bir G.Saraylı olarak çok mutlu olurum" dedi.

Hıncal Uluç, Fotomaç Gazetesi'nde Bülent Can ile yaptığı söyleşide şunları dile getirdi;

_Fenerbahçe, düşme hattında yer alan Denizli'yi Güiza'nın golüyle yendi. Ligin sonu yaklaştıkça Fenerbahçe'de eleştirilen iki İspanyol Aragones ve Güiza'nın da performansları yükselmeye başladı. Bu bir miktar kafaları da karıştırıyor.

Performansları yükseliyor falan değil. Tabelaya bakıp konuşmayalım. Aragones aynı Aragones, Güiza da aynı Güiza. Attığı şutlar direği tutuyorsa iyi oluyor, tutmazsa kötü oluyor. Ben bunu kabul etmiyorum. Geçiniz. Aynı tas, aynı hamam. 'Tabela değişti' diye benim kafam değişmez. Fenerbahçe'nin bu rüzgara kapılmaması gerekiyor. Kupayı alsa bile aldanmaması gerekiyor. Bir değişiklik yapmazsa, tekrar söylüyorum, gazeteci olarak değil ama bir Galatasaraylı olarak çok mutlu olurum.