4 yiyos, gidiyos

Perşembe 14.05.2009 00:00
Son Güncelleme: Perşembe 14.05.2009 17:43
ABONE OL
Başkan Aziz Yıldırım yarın yapacağı toplantıda Aragones'in görevine son verildiğini resmen açıklayacağı öğrenildi.

Sarı-lacivertliler, İspanyol teknik adama 3 milyon Euro tazminat ödeyecek.

Bu gece olağanüstü toplanması beklenilen Fenerbahçe'de Aziz Yıldırım ve yöneticilerin oybirliğiyle İspanyol teknik adamın görevine son vermesi bekleniyor. İspanyol çalıştırıcının ligin kalan 3 maçında takımın başında olmayacağı, sarı-lacivertlileri sahaya antrenör Zafer Önder Özen'in süreceği öğrenildi. Başkan Yıldırım'ın İspanyol'la masaya oturup tazminat konusunu en ekonomik şekilde halletmesi görüşünde birleşildi. Aragones'e en az 3 milyon Euro ödeneceği bildirildi. Öte yandan yönetim, final sonrası hocadan habersiz takıma izin verdi.

GİDENE 'GÜLE GÜLE' DENECEK

Teknik direktörün yanı sıra futbolcular da Fenerbahçe'deki 'temizlik operasyonu'ndan nasibini alacak. Takımdan ayrılmak isteyen hiç kimseye zorluk çıkarılmayacak. Sözleşmesi sona eren Lugano, Volkan ve Selçuk'a da yapılan son teklifler baz alınacak. Volkan ve Selçuk'un tekliflere prensipte 'evet' dediği, bu nedenle sözleşmelerinde sorun çıkmayacağı belirtiliyor.

Takımdan Josico, Maldonado, Can, Burak, Gürhan ve Volkan Babacan'ın da gönderilmesine kesin gözüyle bakılıyor. Fenerbahçe'nin teknik direktör adaylarının başında Brezilyalı Scolari geliyor. İtalyan Mancini ve Trabzonspor'dan istifa eden Ersun Yanal da sarı-lacivertlilerin gündemindeki diğer isimler.

Metin Şentürk görür, Fener göremez!

Fortis Türkiye Kupası finali sonrası Beşiktaşlılar'ın internette yaptıkları espriler Fenerbahçeliler'i çok kızdıracak cinsten Fenerbahçe'nin 26 yıldır her Türkiye Kupası finalinden sonra klasikleşen geyikler, yine internetin en çok okunan sayfaları oldu. Taraftarlar kupa coşkusunu sokaklara çıkarak yaşarken, internette de Beşiktaşlılar esprilerle Fenerliler'i kızdırdı.

İşte o geyikler:

* Bana Türkiye Kupası'nı anlatsana dede!

* Bu kupayı Metin Şentürk görür, Fener göremez

* Kupa yaz 1907'ye gönder Kayahan'dan 'Bana yine hüsran' cebine gelsin!

* Fenerbahçeliler Türkiye Kupası'nı neden gri hatırlıyor? Çünkü en son gördüklerinde TV siyah-beyazdı!